Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 00:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Další
 hardb - fávo 135 Lse LPG 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 150
Příspěvek 
líbí se mi tvoje odhodlání!!..Ale todle bude tvrdej oříšek...nejlepší by bylo sehnat kastli a přehodit čísla...ALe zkusit to můžeš jestli to půjde.


14.5.09, 17:30
Profil
Pspvek Reklama

   
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
VLASTENEC píše:
líbí se mi tvoje odhodlání!!..Ale todle bude tvrdej oříšek...nejlepší by bylo sehnat kastli a přehodit čísla...ALe zkusit to můžeš jestli to půjde.


jn díky ...

z kastlí by možná problém nebyl ale vše co jsem do ted udělal by bylo naprd a vše znovu zapojovat, montovat a podobně by se mi opravdu nelíbilo a nechtělo :( pokud to nepujde tak to dam zkušenějším lidem :) at se mají z čím bavit

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


14.5.09, 18:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 150
Příspěvek 
ok ok:-)..No jako mohl by jsi to dát dohromady..Na virtu byl jeden cápek co měl eště víc zrezlí fáčko a dal to do kupy;)..takže bych byl v klidu;)


14.5.09, 19:02
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
ono to není zas až špatné plech z prahu byl jen chyceny povrchově podvozek byl nádherně ošetřeny ješte z fabriky, vystuhy taky nevypadají špatně jen byly zrezle začatky prahu a konce, ty lemy a dveře (ale ty tam mám druhé) ono to opravdu není tak špatné a snad to aspon ty 4 roky jezdit bude

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


14.5.09, 20:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
po delší době sem zas neco dám :D

pokoušel jsem se zapojovat budíky z feldy (někteří ví ...) a to jsem začal takhle Obrázek pěkně mimo auto a dobře se to zkoušelo ....


už v autě zkoušení zapojování Obrázek a zatím vše funguje a v pruběhu zapojovaní (až jsem se divil) sem nic nezkratoval ...

takhle to vypadá ve finále Obrázek ale přijde tam ješte pár věcí (plastu) ale ješte nejsou všechny hotové ale neco naznačím ...

Obrázek Obrázek

vrchní díl ješte nemám hotový ale přijde do něj teploměr a pak tlačítko na výstražný trojuhelník
Obrázek Obrázek

tak komentujte a kritizujte :D

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


15.5.09, 15:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
těším se, až tě budu moct pochválit, no a zase nemůžu


15.5.09, 16:02
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Vít píše:
těším se, až tě budu moct pochválit, no a zase nemůžu


a proč ne ?? další kterému se to moc nelíbí ??

budu rád když každý napíše svuj názor :)

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


15.5.09, 16:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
to, že téhle kombinaci auta a přístrojovky neřeknu jinak, než kočkopes, to bych ještě asi překousl


ale co to ostatni ? dvere neresim, ty asi jeste prijdou dodelat, ale zakrouzkoval jsem ti par veci ktere se mi nelibi

Obrázek



ten koberece vypada, jako kdyby se na nem vozili cihly, od ceho je tak zasranej ? ty packy u volantu hnedy, pedaly a radici paku myslis vazne ? co ten plast ? co ta guma ? a co to je na tom volantu ?


15.5.09, 16:17
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
tak ten koberec sem jeste nevysával ... neboj ten se pak vyčistí ted je na nem pár kousku izolace a pod ...

packy pod volantem budu taky měnit ale zatím je v plánu nemám ale budou taky z feldy :)
a ta řadička a ty pedály tam sou ješte po bráchovy
na volantu je vršek který je origo jen tam není připasovaný upně, at to pak nemusím složitě vytahovat kdyby náhodou byl potřeba zdělat :)

ty plasty tam budu dopasovávat až seženu těsnění z felicie a auto bude i nastříkáno

vše mám v merku a jak píše VLASTENEC tec se to udělá tak at je tam vše a postupem času (ted tam ten plast, guma připasovávat nebude pac by se to za chvíli zas zdělávalo) se to doladí at je vše na svém místě a jak to má být :)

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


Naposledy upravil hardb dne 15.5.09, 16:27, celkově upraveno 2



15.5.09, 16:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 150
Příspěvek 
No tak celkem dobrý až na ten středovej panel ty repráky mi v tom nák moc neladěj;)Ale postupuješ dobře!
Vít:Tak je to eště rozdělané tk na ty detaily zatim moc asi eště nepřihlíží.Jo a k t přístrojovce,Otec jí tam dával když vyšli feldy a jako tehdy to byl hit a vypadalo to moc pěkně škoda že nemám fotky favorita a formana kde jsem to měli.


15.5.09, 16:21
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
hardb píše:
plast máš na mysli jaký ??
ten u nohy řidiče, taky je označený

koberec mas vycistit hned, jinak si to do nej akorat zaslapavas a jde to pak hur


15.5.09, 16:25
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
[/quote] ten u nohy řidiče, taky je označený

koberec mas vycistit hned, jinak si to do nej akorat zaslapavas a jde to pak hur[/quote]

jj už jsem se na to díval a upravil v 1. odpovědi na tebe :)

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


15.5.09, 16:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
ten u nohy řidiče, taky je označený
koberec mas vycistit hned, jinak si to do nej akorat zaslapavas a jde to pak hur



jj už jsem se na to díval a upravil v 2. odpovědi na tebe :)

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


15.5.09, 16:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
A proč tam dáváš palubku a pod před lakem? Při něm se to musí složitě zakrývat a stejně se taky nabarví místy

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.5.09, 16:30
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
děláš všecko opačně :)


15.5.09, 16:32
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz