Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Maximálka favoritu 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
patrik-hp píše:
barton píše:
Já mám teď u toho svýho potvoráka v podezření klapku 2stupně.Na rovince za 2 ohřátý-max otáčky 4,5 tisíce,bez kvaltu de přes 5 :twisted:
Zkoušel jsem ručně otvírat tu klapku a de krásně lehce-když jsem to oroštoval ,tak se otevřela max. tak o 1/4-motor byl bez zátěže,tak nevím,jestli by se měla otevřít víc.Může se tam podělat něco jinýho než ta membrána? Jestli to není zbytečně drahá sranda,tak bych to i vyměnil,ale nevím kolik za to budou chtít v mototechně. 8)


No jde taky o to,jestli ti na příklad správně pracuje otáčkoměr. :wink: Ty se u Favoritů dost posejřujou....nějak se unavuje šváb uvnitř a časem to začne takhle blbnout a místo 6000 máš třeba těch 4500.A i počasí má na něj velikej vliv. :wink: Už jsem jej taky párkrát měnil :wink: ...Směrodatné by spíš bylo kolik ti to na toho dvojáka šmakuje....tachometr kupodivu je stabilní.Ta klapka se ti ani tak moc neotevře.Potřebuje zátěž.Ta strhává vzduch.Nezatížený motor málo.Ale může to dělat i to... :wink: membrána je držák.Spíš se zasejřuje ten kanálek podtlaku.Je to takovej klikyhák,že se mu nedivim :wink:.Né ale.
Jde o to,jestli to taky neřídil někdo,pro koho 3000ot.už je mnoho :) .Pak ta klapka takhle dopadá... :wink:


uff, len tak btw, si si istý tým stabilným tachom? Ja som jazdil na 2 favoritoch a tam ukazoval tacho pekné bludy...na oboch menej ako skutočnosť...a to tak, že ukazoval 60 a týchlosť bola aspoň 80 km/h...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


7.1.07, 16:56
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
ferrari píše:
patrik-hp píše:
barton píše:
Já mám teď u toho svýho potvoráka v podezření klapku 2stupně.Na rovince za 2 ohřátý-max otáčky 4,5 tisíce,bez kvaltu de přes 5 :twisted:
Zkoušel jsem ručně otvírat tu klapku a de krásně lehce-když jsem to oroštoval ,tak se otevřela max. tak o 1/4-motor byl bez zátěže,tak nevím,jestli by se měla otevřít víc.Může se tam podělat něco jinýho než ta membrána? Jestli to není zbytečně drahá sranda,tak bych to i vyměnil,ale nevím kolik za to budou chtít v mototechně. 8)


No jde taky o to,jestli ti na příklad správně pracuje otáčkoměr. :wink: Ty se u Favoritů dost posejřujou....nějak se unavuje šváb uvnitř a časem to začne takhle blbnout a místo 6000 máš třeba těch 4500.A i počasí má na něj velikej vliv. :wink: Už jsem jej taky párkrát měnil :wink: ...Směrodatné by spíš bylo kolik ti to na toho dvojáka šmakuje....tachometr kupodivu je stabilní.Ta klapka se ti ani tak moc neotevře.Potřebuje zátěž.Ta strhává vzduch.Nezatížený motor málo.Ale může to dělat i to... :wink: membrána je držák.Spíš se zasejřuje ten kanálek podtlaku.Je to takovej klikyhák,že se mu nedivim :wink:.Né ale.
Jde o to,jestli to taky neřídil někdo,pro koho 3000ot.už je mnoho :) .Pak ta klapka takhle dopadá... :wink:


uff, len tak btw, si si istý tým stabilným tachom? Ja som jazdil na 2 favoritoch a tam ukazoval tacho pekné bludy...na oboch menej ako skutočnosť...a to tak, že ukazoval 60 a týchlosť bola aspoň 80 km/h...



To jó....Proměřování...známá věc... oni i po cejchování někdy blbnou víc,než-li před :D :!: taky jsem se s tím setkal:wink: jasně že není bezporuchovej,ale je lepší,když jde údaj z obou budíků,než jen z jednoho.A otáčkoměr u fáva je opravdu na štýru...počítám že na jeden rozhozenej tachometr jsou asi tři otáčkoměry ve lži....


7.1.07, 17:05
Profil

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
barton píše:
patrik-hp píše:
barton píše:
Já mám teď u toho svýho potvoráka v podezření klapku 2stupně.Na rovince za 2 ohřátý-max otáčky 4,5 tisíce,bez kvaltu de přes 5 :twisted:
Zkoušel jsem ručně otvírat tu klapku a de krásně lehce-když jsem to oroštoval ,tak se otevřela max. tak o 1/4-motor byl bez zátěže,tak nevím,jestli by se měla otevřít víc.Může se tam podělat něco jinýho než ta membrána? Jestli to není zbytečně drahá sranda,tak bych to i vyměnil,ale nevím kolik za to budou chtít v mototechně. 8)


No jde taky o to,jestli ti na příklad správně pracuje otáčkoměr. :wink: Ty se u Favoritů dost posejřujou....nějak se unavuje šváb uvnitř a časem to začne takhle blbnout a místo 6000 máš třeba těch 4500.A i počasí má na něj velikej vliv. :wink: Už jsem jej taky párkrát měnil :wink: ...Směrodatné by spíš bylo kolik ti to na toho dvojáka šmakuje....tachometr kupodivu je stabilní.Ta klapka se ti ani tak moc neotevře.Potřebuje zátěž.Ta strhává vzduch.Nezatížený motor málo.Ale může to dělat i to... :wink: membrána je držák.Spíš se zasejřuje ten kanálek podtlaku.Je to takovej klikyhák,že se mu nedivim :wink:.Né ale.
Jde o to,jestli to taky neřídil někdo,pro koho 3000ot.už je mnoho :) .Pak ta klapka takhle dopadá... :wink:

Rychlost byla kolem 60-70km/h-což je slabota.Jednou jsem z jinýho fáva za stejných podmínek vyrazil 90km/h.Takže otáčkoměr asi neblbne-nevim no.Jinak ten kanálek-stačí sundat tu membránu a nahustit do něj trochu tlaku vzduchu?(De mi o to,abych ten bordel v něm jen někam nenahnal do kouta a neucpal to eště víc)


No i tak? :wink: Ale je lepší něčím ho prostříkat, namočit,nějakým rozpouštědlem jakým je benzín nebo něco takového.Nechat odmočit a profouknout a mělo by to být O.K. No cca těch 80 km/h max. je reál. :)


7.1.07, 17:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz