Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 citit benzin vzadu na sedadlach 
Autor Zpráva

Příspěvky: 17
Bydliště: bratislava petrzalka
Příspěvek citit benzin vzadu na sedadlach
na mojej skoda 105 je v zadu na sedadlach a okolo citit benzin zvdi po jazde ? a zda sa mi ze sa tam straca benzin vecer to ukazuje viacej a rano o dost menej pozeral som hadice pumpu ale tade nepresakuje aspon tom nebolo vydiet okom aj hmatom vypust srob je dotiahnuty na fest prosim pomozte mi stim

_________________
Škoda 105 l rok 1986 Koralová červeň zatial v povodnom prevedeni palubovka z gls


8.1.07, 22:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Obhlidni vsechny hadice od nadrze az ke karbecu, hadici co spojuje pulky nadrzi, ale hlavne pruhledny odvzdusnovaci hadicky - u motoru na zadni stene, jdou do nadrze a do nalejvaciho hrdla. Ty mas asi este starsi provedeni nez jak, takze sou trochu jinak vedeny nez u 125L ci 120L (zalezi samozrejme na datu vyroby :) ). Tak prohlidni jesi sou vsude pospojovany a jesi z nich nekde netece benzin :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


8.1.07, 23:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Nejspíš to bude těma odvzdušňovacíma hadicema. Měl jsem s tím taky problém, a zjistil jsem, že jak se stříkalo auto, tak ta acetonová barva ty hadice rozleptala, takže hlavně v létě, když byl hic, se vypařoval benzín a bylo to cítit v autě. Ty hadice vedou z nádrže na levý straně a nad zadním podběhem by měl být jakýsi ventil a pak jsou strčený za rantlem nahoře na plechu v motorovým prostoru a jedna vede zpět do hrdla nádrže a druhá tvoří jakousi smyčku zpátky. Moc sem nepochopil proč jich tam je tolik, ale hadice jsem vyměnil a už to není cítit. Jo a mluvím tady o hadicích, ale jsou to malý průhledný hadičky. Zapojení najdeš i v Andrtovi.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


9.1.07, 08:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Souhlasím s kolegy a ještě dodám, že neplechu může dělat také odvzdušňovací hadice hrdla nádrže - je asi 1 cm široká a vede z takového blbě přístupného místa v pravém horním rohu nádrže a napojuje se na trubku napouštěcího hrdla nádrže kdesi nad pravou zadní poloosou.
Tato hadice je ze stejného materiálu, jako hadice odfuku benzinových par z hlavy do sání a ráda ztvrdne a vypadne...
...když vypadne z nádrže, je téměř nemožné ji tam vrátit zpět :?

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


9.1.07, 10:03
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz