| Autor |
Zpráva |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Transit je jiste kamarad  Dve rady sedacek sou fajn, hlavne pro rodinu idealni auto. Nevyhody ovsem mohou byt 10l oleje do motoru a drazsi cargo gumy a ruceni  Ne nejsou problemy kdyz chce clovek neco velkyho odvezt 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.6.09, 19:29 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Ten olej je pro mě novina... dělá se na něm jen v origo servisu takže to jsem nikdy nevěděl, ale je to dost teda.
|
| 7.6.09, 19:34 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Ja nevim konkretne tenhle motor... ale dodavky maj hodne oleje vetsinou 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.6.09, 19:39 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Zeptám se pak táty jestli neví.
|
| 7.6.09, 19:41 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
chystám se na zrezlý místa taky... chci se zeptat, tu zákadovku mám koupit nějakou obyč ve spreji nebo nějakou v plechovce a natírat štětcem..? nejlíp nějakej název kdyby byl..
edit: jo a mám to brousit jako koutočem na flexe nebo ručně kartáčem nebo čímsi??
|
| 7.6.09, 23:02 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
drátěným kotoučem do flexy  základovku radši plechovku a natírat 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 7.6.09, 23:03 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo to broušení jedině vrtačka nebo flexa s drátěnym kotoučem, jinak se fakt udřeš. Dřív jsme všechno dělal růčo jelikož nebyl vercajk ale moc se toho pak neudělá.
|
| 7.6.09, 23:08 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
|
| 7.6.09, 23:08 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Nádhera
Tu základovku je nejlepší pěkně poctivě z plechovky, štětcem... Na ní jako druhou vrstvu už stačí i barva ve spreji, ale základ musí bejt pořádně 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 8.6.09, 10:37 |
|
 |
|
tomasek009
Registrován: 13.4.09, 13:21 Příspěvky: 21 Bydliště: Cheb
|
hezká 120L jenom bych to natřel základem a dvakrát přestříkal nějakým sprejem aspoň podobným odstínem.a přidej tam ty malé černe pokličky a bude to fajnovka... 
_________________ Škoda 120 GLS
|
| 8.6.09, 15:22 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Mám meteory ale jaksi ještě nejsou ve stavu kdy by byly použitelný
Jinak díky 
|
| 8.6.09, 15:29 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Matthes: Tak jsem se schválně díval na fakturu z výměny oleje u transitu, která proběhla minulej tejden. Lije se tam přesně 6,5 litru 
|
| 8.6.09, 20:06 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Hm to jsem cekal ze bude mit vic  Tak tim lip no 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 8.6.09, 20:34 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Do peugeota boxera jsme lili kolem těch 10l oleje. To byl myslim rv 95. nebo tak něják 2,5Di
|
| 8.6.09, 20:37 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Dneska jsem byl s meteorama v pneuservisu, ze 2 sundat pláště a ještě zkontrolovat jestli nehážou a podobně. No jsou naštěstí ve výborný kondici až na tu povrchovou úpravu teda.
Začínám z těch kol být ale trochu zpruzelej. Když počítám kolik mě to všechno bude stát
Někdo říká jak to opískuješ tak budou děravý, jako že asi fakt jo. Pak že se to teda musí stříknout plničem a podobně.
Někdo zase říká že komaxit je k ničemu, že je nejlepší klasickej autolak tak já nevim.
Ani nemůžu sehnat kde je nechat opískovat, natož nastříkat
Chtěl bych je ale rozhodně načerno.
|
| 9.6.09, 11:44 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|