| Autor |
Zpráva |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
A copak řikal pan pneuservisák ?
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 10.6.09, 16:28 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Říkal že po opískování bude povrch kol moc hrubej, samá díra prostě. Dál je pak třeba aspoň ty čelní plochy stříknou plničem, zbrousit a znovu plničem. Což to, že by ty diky nebyly něják extra by mi nevadilo. Hlavně aby hrany paprsků nebyly něják zničený. To by asi i bylo dost vidět.
Ale to co mi vrtá hlavou je jeho tvrzení, že komaxit je moc tvrdej a náchylnej k loupání se.
|
| 10.6.09, 17:08 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Pastelka má ještě od Bukaje plecháče v komaxitu a docela drží, na mnoha místech ale je vidět že je pod ním koroze.. Na druhou stranu to na tom jezdí vždy a všude
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 10.6.09, 17:21 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No vzhledem k tomu že dostání kol do komaxitu už mám teoreticky vymyšlený je to oproti lakování klasikou výhoda.
Kdybych to chtěl mít klasickym lakem, tak by to asi bylo i dražší a hlavně nevim kde a jak bych to zase vymejšlel, takže nejspíš to bude ten komaxit.
Mám ale další dilema:
Kdybych je nechal na stříbrno, tak to bude klasika a bude to bez práce, jenže mě by se hrozně líbily ve stylu apollo. Jenže tam už bych musel pracovat na těch čelních plochách. Ani bych se toho tolik nebál co se týče provedení ale toho času mám hrozně málo 
|
| 10.6.09, 17:45 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Čelní plochy si pak domatlej jak chceš už je klasická kitovina a lakovina  . A než je povezeš na komax, tak můžeš plochy na těsnění pneu obrousit. Nejlépe však jako já celý disky - komax se lépe rozleje.
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 10.6.09, 17:51 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
To jsem si taky říkal. Asi bych to zkusil dohodnout, že by mi je nechali opískovat. Já bych si je vyzvedl a zase bych jim je dal už trochu zhlazený.
|
| 10.6.09, 17:59 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
Dnes zase koukám jak přijíždí Vořech, přijíždí blíže a koukám že na SPZ TAD 41 - 77. Byla hodně podobná tvojí. Je vás jako psů 
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 10.6.09, 20:08 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Vid  moh bych pořídit třetího když je jich všede tolik na výběr 
|
| 10.6.09, 22:06 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Už definitivně vybírám gumy a asi to bude FIRESTONE MULTIHAWK 82T 175/70 R13
|
| 10.6.09, 23:59 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
ÚÚÚÚÚÚÚÚ
to je taková krása

|
| 11.6.09, 00:34 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Objednal jsem ty gumy, aspoň mě to bude trochu tlačit dotáhnout to s kolama do konce. Ne jako do teď, kdy mi 3 měsíce ležely v garáži 
|
| 11.6.09, 18:08 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Hlavně to neuspěchat 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 11.6.09, 18:15 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Šemik píše: Hlavně to neuspěchat 
Moje řeč ! 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 11.6.09, 18:17 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
To ne  když už jsem najezdil na těch protektorech co jsme najezdil, tak nemá cenu to něják hrotit. Čekám na kamaráda kterej ještě vyzjistí nějáký info od bratrance kterej dělal v lakovně komaxitem. Navíc kamarád taky chce dělalt svoje disky stylem vybrousit/vyleštit čelní plochy tak snad to bude tak že víc hlav víc ví  Co se ještě týče toho komaxitu tak už jsem zaslechl pár věcí jako že komaxitu nesvědčí teplota nad 240 st. Předpokládám že s mojí jízdou to neni žádnej problém. Dál nemá rád benzín. To taky neni problém. No a když se někde kousek uštípne, tak se odtud začne poměrně dost loupat  no ale pokud se pustím do stylu apollo, tak na čelních plochách mě nebude mít co trápit.
A ještě jsem nevyzpovídal Martina 007 
|
| 11.6.09, 18:23 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Když budou kola do srazu tak bych se nezlobil ale netrvám na tom. 2,5 měsíce je celkem dobrá doba pro realizaci 
|
| 11.6.09, 18:24 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|