Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 10:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 toumas- Favori 136 LS 
Autor Zpráva

Příspěvky: 72
Bydliště: Královehradecko
Příspěvek toumas- Favori 136 LS
Takže něco o fajtíkoj...Vyroben 1990 první majitel byl udajně nějaký menší vedoucí ve Škodovce a udajně si sním prošel celou výrobu a tvrdil že na všem bylo extra záleženo /těžko říct jestli se mu dalo věřit/ ale tvrdil že bylo i vic vrstev laku apod. každopádně v té době dá se říct to byla taková verze Laurin a Klement...Knám se dostal v roce 1992 protože panáček už měl zálusk na stříkačku =D...na tachometru 10000km..bez nějakých podstatných úprav jezdil do roku 2002 na tachometru vtu chvíli 70 000KM a u nás ho vystřídal Peugeot 306 ...Favorit šel k dědoj kde se převážně ulejval v garáži...nyní rok 2009 Fajtík natočeno 81 000KM =D u dědy střídán Chevroletem Aveo se dostává do mého vlastnictví...Zub času se na něm ale jíž podepsal ale přesto by nějaký rok ještě sloužit mohl...
ObrázekObrázekObrázekObrázek


8.6.09, 14:48
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Co má za tu extra výbavu?

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.6.09, 14:54
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Šemik píše:
Co má za tu extra výbavu?


vtedy bola najvyžšia výbava LS k tomu sa dali nejaké doplnky na prianie, ale veľa toho nebolo...

zaujímali by ma fotky interiéru, a na pravej strane to nebolo už vyvarované :?:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.6.09, 15:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Vypadá opravdu zachovale. Jen mě zajímá ta maska. S tou už jste to koupili? Já bych ji prořezal aby ta díra byla po celé délce masky.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


8.6.09, 15:53
Profil

Příspěvky: 72
Bydliště: Královehradecko
Příspěvek 
Ano s maskou už koupili...prava strana je jen lehce promáčklí blatník soused mi valnikem do toho nacouval :cry:
interier ještě musím pořádně nafotit..mám jen pár fotek..hnědá klasika :( kdyby byla chut rád bych přehodil do černýho...
Obrázek
Obrázek

první co bylo tak sem měnil sedačky ty původní byli příšerný..docela výhodně se mě povedlo sehnat tydle Silver lineový :)
jo kdyby někdo měl navíc zadní kouřový světla ..tak se hlásím :wink:


8.6.09, 16:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Není špatný. Koukám že ten Favouš nemá žádné husí krky v předních sloupkách na kabel k repru. Pěkně tam ten kablík vedeš :D

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


9.6.09, 10:26
Profil ICQ

Příspěvky: 72
Bydliště: Královehradecko
Příspěvek 
JJ :D to ktěm přením je dobytčárna..já jsem si udělal do zadu dřevěný plato a do něj ovály rádio už mám taky jiný ještě nafotím a mám 90% výkonu pouštěno je do zadu takže ten předek tam je zatim jen aby nebyla díra ve dveřích

_________________
Love+IQ=ŠKODA
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=17529


9.6.09, 11:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
toumas píše:
JJ :D to ktěm přením je dobytčárna..já jsem si udělal do zadu dřevěný plato a do něj ovály rádio už mám taky jiný ještě nafotím a mám 90% výkonu pouštěno je do zadu takže ten předek tam je zatim jen aby nebyla díra ve dveřích


Promiň, ale tohle mi bije do očí. :? píše se "dozadu, dopředu, doleva, doprava, do prdele". Přece bys nenapsal "do lů" no ne?

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


11.6.09, 19:11
Profil

Příspěvky: 72
Bydliště: Královehradecko
Příspěvek 
omlouvám se... :oops:

_________________
Love+IQ=ŠKODA
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=17529


11.6.09, 20:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Omlouvat se nemusíš, nechci tě nějak kárat nebo tak. Ale určitě je pro tebe lepší vizitkou mít něco napsáno dobře. Já občas taky udělám nějakou chybu. To jsem psal jen tak pro příště, protože tohle je hrubka jak Brno. :wink:

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


11.6.09, 21:17
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Ten pravej podběh je zevnitř nějakej slepenej ze dvou aut a přestříkanej centimetrvovu vrstvou ťopkovadla ne?

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


11.6.09, 22:39
Profil ICQ

Příspěvky: 376
Příspěvek 
Nepér píše:
Ten pravej podběh je zevnitř nějakej slepenej ze dvou aut a přestříkanej centimetrvovu vrstvou ťopkovadla ne?


Taky mi to tak připadá... třeba takhle vypadají ty extra vrstvy laku navíc :D


11.6.09, 22:42
Profil

Příspěvky: 72
Bydliště: Královehradecko
Příspěvek 
My jsme snim nic nedělali...možná je to spíš jenom blbej úhel focení a světlo udělalo tedle dojem...a nebo ten předchozí majitel ale to je dost nepravděbodobný

_________________
Love+IQ=ŠKODA
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=17529


12.6.09, 11:13
Profil ICQ

Příspěvky: 72
Bydliště: Královehradecko
Příspěvek Aby se stim taky mohlo někam vyjet :D
Studium ukončeno :D tak se vrhlo do funkčních úprav...
Obrázek
První do čeho se investovalo po výměne všech kapalin a filtrů..bylo nahrazení náladového autorádia značky philips z roku cca 1992 ktere hrálo opravdu jen vyjimečně a to ještě tak asi 2 stanice :sick: do auta se dostalo JVC s USB vstupem
ObrázekObrázek
samozřejmně to se stalo osudové pro x let staré repro ve dveřích...dostala se nabídka za pár korun koupit ovály cca70W RMS pro ně bylo vyrobeno dřevěné plato ještě přijde potáhnout...
Obrázek
Pak přišli první jízdy v noci a zjistil jsem že jezdím tak maličko naslepo původní H4 taky už něco pamatovali...dal jsem na vaše rady a investice do OSRAM SILVER STAR se opravdu vyplatila zatím spokojenost na 110% a když už sem byl v těch světlech do parkovaček se dostali čiré rozptylové LEDKY /možná sem čekal že bude vidět nějaké světlo i ve dne v noci jsme ještě neměl možnost vyzkoušet...v plánu je zkusit koupit bodovky jestli bude nějaký rozdíl/
Obrázek
Dále se provedlo tolik "oblíbené" spínání sahary tlačítkem a jištěno kontrolkou nezapnutých pásů
:wink:
A jedna otázka favoriti měli dva klaksony paralelně zapojené už z výroby?..jestli ne tak asi tuzink původního majitele... :idea:
Obrázek
Plány do nejblížšího budoucna: Potáhnout plato a osázení interieru cca 4 LED nevím jestli čiré nebo modré :?:

_________________
Love+IQ=ŠKODA
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=17529


18.6.09, 12:32
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
ty dva klaksony už sem na favoritu viděl :D

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


18.6.09, 12:35
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz