Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 17:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Přendání palubovky 
Autor Zpráva
Příspěvek Palubovka
Ahoj. Neviete mi niekto poradit ako zapojim ovladanie topenia na palubovke z felicie do favoritu? A ako zapojim kontrolku benzinu a teplomera. Menim totiz palubovku. Moc krat dik. :?:


22.1.06, 21:34
Pspvek Reklama

   
Příspěvek 
Bez výměny celého topení to nejde.


23.1.06, 16:36
Příspěvek 
Mám dotaz.Nemontoval někdo budíky do Feldy 1,3 jednobotky.Z feldy 1,6. z otáčkoměrem?Protože mě ten otáčkoměr nefunguje tak jak má.Díky za radu.


28.1.06, 21:57

Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Příspěvek Pro RASA a všechny ostatní
Díky moc ten anonym Jakub jsem já, děkuji za každou radu co se týče přendání tý palubovky a teďko pro Rasa jestli to někde doma máš budu moc rád když mi to poskytneš díky moc a uvítám další podklady na veškeré předělání favorita


29.1.06, 22:22
Profil

Příspěvky: 68
Bydliště: Dřetovice 62
Příspěvek Re: Pro RASA a všechny ostatní
Jakub píše:
Díky moc ten anonym Jakub jsem já, děkuji za každou radu co se týče přendání tý palubovky a teďko pro Rasa jestli to někde doma máš budu moc rád když mi to poskytneš díky moc a uvítám další podklady na veškeré předělání favorita


Tak fajn, prohrábnu mojí "dokumentaci" :) A uvidíme jestli ti to pomůže.

_________________
Škoda Favorit 135 BMM 40kW LPG
Škoda Octavia I 1.6i 75kW LPG

S Pozdravem
Rasa


30.1.06, 08:47
Profil
Příspěvek Re: Pro RASA a všechny ostatní
[Díky moc


5.2.06, 22:33
Příspěvek Re: Pro RASA a všechny ostatní
Anonymous píše:
[Díky moc
ahoj nevim jestli pomohu ale ja to mel ve svym favu.takze:pristrojovka je uplne stejna jen je zvrchu kulata.vse licuje stejne.i volantova tyc tam staci vymenit jen drzeni prepinacu.ovladani topeni je identicke do prurezu ale mam feldove pokud chces se ozvi.elektriku at dela nekdo kdo se vyzna(pozor!felda je spinana minusem.)me to delal chlapik jmenem Sital z cernice u ceskeho krumlova telefon ale nemam delal to za 100 na hod.tzn 2000kc.dalsi dotazy na radek.otmar@seznam.cz


30.4.06, 14:31
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz