Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Spotřeba LPG 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.06, 17:05
Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Spotřeba LPG
Zdravím :-)
Kolik papá váš miláček? ( plechovej ) :-D LPGčka
i třeba při svižnější jízdě :wink:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


14.1.07, 00:24
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.06, 22:49
Příspěvky: 188
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Spotřeba LPG
Waclav píše:
Zdravím :-)
Kolik papá váš miláček? ( plechovej ) :-D LPGčka
i třeba při svižnější jízdě :wink:
no toti řeknu hned jak sprovozním tachometr aby počítal kiláky :D

_________________
Škoda 105L "Anísek , Barva bílá , 33,1kW , LPG. - Super teréní přibližovadlo :twisted:
Ford Escort RS2000 "Anísek 2 , Barva červená , 110kW , motor 2.0. komplet v elektrice , airbag, ABS - Super závodnička ale taky supr papá :twisted:


14.1.07, 00:35
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
V jednom autě asi 8-9 a v druhým kolem 10ti.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


14.1.07, 12:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.06, 23:46
Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek 
No mě Felda bere zhruba 8 litrů ale ve městě si vezme o něco víc. Jsem s tim celkem spokojenej.Kdyby se mi teda povedlo jet za 7, tak bych se nezlobil, ale to se mi nepovede :D Stodvacítka mi brala 10 i víc bez problémů a mohl jsem jí seřizovat jak jsem chtěl a jezdit sebeekonomičtěji.


14.1.07, 17:49
Profil

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
8-12l lpg š 105s, momenálně 43kw 8)

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


14.1.07, 23:17
Profil

Registrován: 8.10.06, 21:55
Příspěvky: 40
Příspěvek 
měl jsem feldu BMM a papala ůžasných 6,2 l LPG lehká noha kolem 100kmh, teď mám 1,6 a pod osum ani omylem

_________________
felda 1,6 LPG 99rv


15.1.07, 22:05
Profil

Registrován: 8.10.06, 21:55
Příspěvky: 40
Příspěvek 
překlep ú jako úžasných

_________________
felda 1,6 LPG 99rv


15.1.07, 22:06
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
maillo píše:
měl jsem feldu BMM a papala ůžasných 6,2 l LPG lehká noha kolem 100kmh, teď mám 1,6 a pod osum ani omylem


já jsem měl MPi a 7.2, to už měla potíže s volnoběhem, ale výkon byl. dálku i těsně pod sedum miloš


15.1.07, 22:25
Profil

Registrován: 8.10.06, 21:55
Příspěvky: 40
Příspěvek 
s 1,3 MPI jsem jezdil cca 7,5 ono totiž to BMM mělo regulaci bohatosti šroubem a ne servo motorkem, takže jsem ho seškrtil aby jakš takš jelo ale nežralo. Najel jsem s ní 60000km takže docela úspora :D akorát to odnesly ventily. nová hlava 500 od známěho a těsnění, zbytek jsem udělal sám a ok. Jezdí dodnes ke spokojenosti nového majitele.

_________________
felda 1,6 LPG 99rv


15.1.07, 22:36
Profil

Registrován: 25.7.06, 06:23
Příspěvky: 130
Bydliště: Šumperk
Příspěvek 
maillo píše:
s 1,3 MPI jsem jezdil cca 7,5 ono totiž to BMM mělo regulaci bohatosti šroubem a ne servo motorkem, takže jsem ho seškrtil aby jakš takš jelo ale nežralo. Najel jsem s ní 60000km takže docela úspora :D akorát to odnesly ventily. nová hlava 500 od známěho a těsnění, zbytek jsem udělal sám a ok. Jezdí dodnes ke spokojenosti nového majitele.


Já mám LPG na BMM a regulaci mám servomotorkem. Asi záleží od koho plyn je montovanej. Jinak mi to bere průměrně 7,5 u bejvalé 105 to bralo 8,5


16.1.07, 08:46
Profil

Registrován: 8.10.06, 21:55
Příspěvky: 40
Příspěvek 
já měl BRC a servomotorek tam nebyl. jak je spotřeba pod 7 značí to chudou směs a ventily jdou do háje, nebo taky velmi lehkou nohu, ale to by se muselo jezdit tak 80 po rovince a vyhyýbat se městům a krátkým trasám.

_________________
felda 1,6 LPG 99rv


16.1.07, 09:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.2.06, 10:50
Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
Forman 92 LPG karb - pouze dalky v plném obsazení s plným kufrem - 8,5-9/100

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


18.1.07, 10:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
mám Favo135 93 karb - plyn lovtec spotreba cca 10l...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


18.1.07, 20:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
michalkatka píše:
mám Favo135 93 karb - plyn lovtec spotreba cca 10l...


kolik tam v blavě stojí plyn, deset je dost, pokud nezávodíš, tak stím něco podělej miloš


18.1.07, 21:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
ja viem že je to dosť, viem že musím dať už vymeniť membránu, ale nie je kedy, táto origo od montáže lpg už má cca 60-70tis. už som s motorom a nastavením robil všetko možné a pod 9l sa nedostanem, uvidím keď to dám vymeniť.

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


19.1.07, 00:00
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.032s | 11 Queries | GZIP : Off ]