| Autor |
Zpráva |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Taky bych si moc rád poslechnul tuto sestavu. Ale rokycansko je tak daleko.
|
| 7.7.09, 21:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
No dočkáte se někdy třeba. Možná zavítá i k Nám. 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 7.7.09, 21:51 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
no, kdyby to bylo někdy blíž.......
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 7.7.09, 21:56 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
MATTESS píše: no, kdyby to bylo někdy blíž....... Já bych i jel, pokud bys jel se mnou. Samotnému se mě moc nechce.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 7.7.09, 22:15 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Dawid130 píše: Taky bych si moc rád poslechnul tuto sestavu. Ale rokycansko je tak daleko.
ale Hrocháč si měl kousek
Tuner#2: jel bych, ale v tom případě asi svým. Ale nějak se mi nechce. Letos mi "dálky" nevoní 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.7.09, 07:19 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
MATTESS píše: Dawid130 píše: Taky bych si moc rád poslechnul tuto sestavu. Ale rokycansko je tak daleko. ale Hrocháč si měl kousek Tuner#2: jel bych, ale v tom případě asi svým. Ale nějak se mi nechce. Letos mi "dálky" nevoní 
neměl v tu dobu jsem byl v Havířově:-)
|
| 8.7.09, 08:14 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
njn, to je smůla
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.7.09, 08:28 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Tak letos to myslim vychází nastejno jako Hrocháč ten Náš Semín. Možná ještě trochu blíž. 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 8.7.09, 09:51 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
MATTESS píše: Dawid130 píše: Taky bych si moc rád poslechnul tuto sestavu. Ale rokycansko je tak daleko. ale Hrocháč si měl kousek Tuner#2: jel bych, ale v tom případě asi svým. Ale nějak se mi nechce. Letos mi "dálky" nevoní  Počkej to jako se to nekryje s dovčou? Tak pojeď, peníze za benzín řešit nemusíš... 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 8.7.09, 14:33 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
dovolená asi bude hodně pracovní, musím máknout na baráku
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 8.7.09, 14:39 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
MATTESS: Takže Šumava ne? No pokecáme večer,docela bych si rád zpravil po Hrocháči chuť nějakým malým srazem a pokecem...
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 8.7.09, 15:09 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Tak jsem do MATTESSa včera hučel celý večer, aby se mnou jel, ale navidím to růžově...
co MATTESS? On Tě nedá pokoj co? 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 9.7.09, 10:42 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Tuner#2: huš, hučelo mi z Tebe celý večer v hlavě 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 9.7.09, 10:55 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
MATTESS píše: Tuner#2: huš, hučelo mi z Tebe celý večer v hlavě  Ale no tak...
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 9.7.09, 12:10 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
Přidávám se k Vítkovi. Nic lepšího sem v životě neslyšel a nejspíš už ani asi neuslyším. Auto hraje bezvadně. Nikde nic nehrčí, necinká, nemlátí a i při vysokém zesílení nic v reprosoustavě nemá ani tendenci vykazovat všelijaké ruchy jako, že by něco nestíhalo. Prostě dokonalost. Moc děkuji Tunerovi#2 za ten tento super zážitek určitě nejlepší z Hrocháče. Jinak jak již bylo napsáno ani při důkladném ohledání jsem nenašel až na par detailů, kterých si běžný smrtelník nevšimne nic co bych mohl vytknout. Jo a ty sedačky to je prostě bomba. Respekt tobě.
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 9.7.09, 18:44 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|