Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 20:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 725 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 49  Další
 Ondras83 - FELINKA-škoda felicia 1,3 BMM 1996 50kW 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
když ma felda laknute narazniky hned vypada o dost lip...sice neviděl sem ještě celou bilou ale myslim že by to byla parada

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


25.7.09, 19:52
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Celá bílá bude vypadat jako letadlo. Mě se zase líbí černé nárazníky...

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


25.7.09, 20:53
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
líbí se mi to takhle, jak to je, starý nárazníky se mě bílý nelíběj a nový tam dávat nebudu a stříkat tyhle je kravina, protože za těch 12 nebo víc roků jsou mastný a barva by se sloupala se sebelepším základem...atlanty zvětšit o palec...kdybych dával nový kola, tak už to nebudou originály, ale nejsou prachy...mě se to líbí takhle, takovej vymazlenější originál :oops: :P

jinak kapota jde zavřít krásně, jedna vzpěra je ještě moc silná :roll: jak to jede nahoru, musim to nahoře chytit, protože ta výztuha v kapotě už je po pár otevření načatá, takže se tam bude muset udělat nějakej plocháček...funguje to tak, že jak zavírám, cca 10 čísel nad světlama už tam ta vzpěra cejtit vůbec není, to je taková neutrální pozice, jak to zvednu víc, už to samo jede nahoru, ale chtělo by to nějakej doraz no...něco jako maj třeba oktávky, nahoře ty pátý vrata zpomalej a na konec jedou pomaličku, takže nehrozí žádnej náraz....

jinak se to tady v tý garáži moc nehejbe, protože víc jezdim než se v tom hrabu (což je samozřejmě dobře)

teď mám trošku dilema, jestli mám na sraz hodit áčkovej vejfuk (střed trubka a na konec ten můj laďáček-průchozí tlumič) nebo nechat originál...je mi to uplně jedno, řikám si, že když už sem ten vejfuk dělal....ale zase dělat kravál pokaždý, když to chytne :roll: ...co myslíte vy? :D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


26.7.09, 10:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Ondras83 píše:
teď mám trošku dilema, jestli mám na sraz hodit áčkovej vejfuk (střed trubka a na konec ten můj laďáček-průchozí tlumič) nebo nechat originál...je mi to uplně jedno, řikám si, že když už sem ten vejfuk dělal....ale zase dělat kravál pokaždý, když to chytne :roll: ...co myslíte vy? :D


určite by som tam nechal originál :roll:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


26.7.09, 10:25
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
dobře :wink: ...ale moc kravál to nedělá :wink: na volnoběh to skoro není poznat

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


26.7.09, 10:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Ondras83 píše:
dobře :wink: ...ale moc kravál to nedělá :wink: na volnoběh to skoro není poznat


ja viem, ale v zábere mi to príde také nepríjemné, hlavne za autom :roll:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


26.7.09, 10:45
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
michalkatka píše:
Ondras83 píše:
dobře :wink: ...ale moc kravál to nedělá :wink: na volnoběh to skoro není poznat


ja viem, ale v zábere mi to príde také nepríjemné, hlavne za autom :roll:

dobře :wink:

jinak michale, máš nějak vyztuženou kapotu?..mě už se ta výztuha bortí ato sem 3x otevřel nešetrně kapotu :roll:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


26.7.09, 11:06
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
co sehnat nějakou utahanou vzpěru ?

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


26.7.09, 13:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Sadra17 píše:
co sehnat nějakou utahanou vzpěru ?

no tahle je utahaná...ale asi málo :roll: jinak co sem měl špatný, tak hned letěly do koše a teď bych je potřeboval... :(

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


26.7.09, 13:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Ondras83 píše:
jinak michale, máš nějak vyztuženou kapotu?..mě už se ta výztuha bortí ato sem 3x otevřel nešetrně kapotu :roll:


aj som to písal že treba dať aj pod, aj nad ten šroub s guličkou čo najväščiu podložku, aby to zabralo čo najviac plechu...

ale neviem ako Felda, ale Favo má 2 typy kapot, jeden je taký papierový, ale mám štastie a mám tú pevnejšiu, vzpera je normálna, a kapota vystreľovala keď tam boly vzpery 2, teraz je tam 1 a je to v pohode...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


26.7.09, 15:00
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
lord_sef píše:
Ondras83 píše:
Sadra17 píše:
co sehnat nějakou utahanou vzpěru ?

no tahle je utahaná...ale asi málo :roll: jinak co sem měl špatný, tak hned letěly do koše a teď bych je potřeboval... :(


pokud chces, a zaplatis si postovne tak ti poslu 2 vzpery ktere jsou vytahane tak,ze pate dvere nedrzely nahore:D

to pro mě není vůbec žádnej problém si nějakou ludru starou sehnat :wink:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


26.7.09, 20:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
tak ta svině vařící dostala na srazu od Kachnise pochvalu, jak to krásně jede, cestou domů sem se o tom přesvědčil až sem se divil, jak to neuvěřitelně tahá (na srazu mi jirka udělal diagnostiku a byla tam nějaká špatná směs nebo co, chyba se smazala a od tý doby to auto jde uplně jinak od spodu) a to sem jel celou cestu na LPG a fábie, felicie, favoriti (kromě patrikovýho-hp) neměli šanci...fakt sem spokojenej a krásně mě to překvapilo :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


2.8.09, 16:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
no tak problém s vařením a přehřejváním motoru ve městě byl ten, že se zadíral termostat (předpokládal sem to) a to dost brutálně...ta tyčka je odřená hodně :roll:

no tak sem tam dal další, co sem doma našel (starší) no a to se zase neohřejvá :lol: :D ....ale už na to seru, jedu k mladý, zejtra nebo dneska večer se na to snad podivám, frknu tam prostě novej a nazdar...jo a ještě to chce seřídit ventily :|

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


3.8.09, 11:58
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
ták...dnešek (den po srazu)

proběhla menší opravička, co se už prostě muselo pro další životnost feldy :)
ráno sem vyměnil termostat, protože jak ste si asi všimli, felda ve městech vařila :evil: ...tamten parádně zadrhával, ten, co tam je teď zase nedovírá, takže se to zase neohřejvá :roll: fakt supr, naštěstí do polskýho plastu fláknu novej wahler a ne už polský nebo starší originály a bude SNAD klid :arrow:

dál sem před srazem zjistil, že mám díru v manžetě na tripodu, no ale nebyl čas a chuť (s patrikem tomu řikáme: "kovářova kobyla...") no a tak sem to nechal napotom...to potom přišlo dneska odpoledne, kdy sem se vrátil od mladý s tim, že musim udělat auto...kupodivu souhlasila a propustila mě ze ženskejch spárů :lol: ...zejtra si to vynahradíme :P
takže manžeta vyměněna, když už sem to měl na heveru a v ruce hadici od vzduchu, tak sme si rovnou nafoukal kola (to sem taky před srazem nestih...teda spíš sem na to zapoměl a vzpoměl sme si na to, až když sem bloudil v přelouči :lol: ) no a když sem přijel (cestou domů sem jí hnal a na srazu si taky neodpočinula) tak sem zjistil, že to zase štěká do vejfuku, takže sem ještě seřídil ventYly :)

v podstatě všechno, co se normálně dělá před, já dělám po sraze :lol:

(fotky mobilem)

http://ondras83.rajce.idnes.cz/manzeta/

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


3.8.09, 21:12
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12487
Příspěvek 
kuuuurnik, to sa niekomu machruje :) ja mat takuto garaz tak uz ma tu neuvidite :D

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


3.8.09, 22:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 725 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 49  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz