Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Peterecek's ''White Limousine'' Felicia GLXi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 85
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Peterecek's ''White Limousine'' Felicia GLXi
Tak jsem se rozhodl do místní internetové garáže zaparkovat i tu svoji kouzelnou stařenku Škoda Felicia GLXi:

Něco málo o ní:
výbava: GLXi
motorizace: 1,3 MPi
výkon: 50 kW

Výbava:
- 2x Airbag
- přední mlhovky, zadní mlhovky
- posilovač řízení
- elektricky ovládaná zrcátka s vyhříváním
- 4x elektricky ovládaná okna
- autorádio Panasonic CQ RX102N
- přední repro Sony xPlod (prozatím, později přidám nějaké komponentní Alpine), zadní repro v platu (prozatím sériové z předních dveří, dodám ovály Magnat)
- subwoofer
- zámek zpátečky Construct
- centrál (zatím ne dálkový)
- loketní opěrka s úložným prostorem
- podsvícený kastlík
- střešní okno
- imobilizér
- okenní fólie


Stav:
na tachometru: 148 000 (26.8.2009)
- vše funguje jak má, pouze nefunguje regulace sklonu světlometů

V plánu:
- nainstalovat modré led pásky jako podsvícení nohou pro všechny pasažery, vypínače budou v plastu středového panelu místo spínačů ovládání originálních elektrických oken
- doplnit centrál dálkovou verzí
- vylepšit audio předními komponenty od Alpine a zadní plato ovály od Magnatu
- odstranit lištu nad SPZ, zarovnat karosérii, dát do nástřiku (objevuje se rez)
- ALU kola

Fotky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



pro jakékoliv dotazy pište do tohoto vlákna :)

_________________
http://peterecek.ic.cz

http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... 592#292592


Naposledy upravil Peterecek dne 8.9.09, 21:12, celkově upraveno 3



26.8.09, 18:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3328
Bydliště: Studénka
Příspěvek 
tak pokud vím hydroštely na světla nefungují skoro nikomu... ale na některých STK to kontrolují

_________________
VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw Obrázek


26.8.09, 22:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Felda po Faceliftu se mi bohužel nelíbí. A v té bílé už vůbec ne, já prostě potřebuju černé nárazníky. :) Ale tu výbavu bych bral. Mimochodem některé věci, které tam zmiňuješ, jsou v povinné výbavě automobilů už přes 30 let, takže se není čemu divit, že je má tvoje Felda.

Mimochodem, k čemu je dobré modré podsvícení nohou všech cestujících? Ke každému sedadlu přidáš i cvakátko na nehty?

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


26.8.09, 22:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
CrazyMan píše:
tak pokud vím hydroštely na světla nefungují skoro nikomu... ale na některých STK to kontrolují


pokud vím tak mě fungují naprosto normálně a na STK si toho svině nevšimli :lol:

jinak felda pěkná, určitě to chce alučka, buď 14tky Atlanty nebo z Magica....mě se nejvic libi tyto dvoje origo, jine mi k feldam prostě nejdou

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


26.8.09, 23:01
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 946
Příspěvek 
Hezká Feldička ! :wink:

Jak píše kolega nademnou, chce to "tróny". Já bych šel do nějakých pěkných 15"tek. Viděl jsem teď na Feldě parádní 17"ky s 205/40 a sedly tam, jako prdka na hrnec ! 8)

_________________
2010 Fiat Grande Punto 1.2 Dynamic
2008 Hyundai Matrix 1.6 16V GL
2007 Kawasaki Versys 650
2002 VW Lupo 1.0 MPi Oxford


26.8.09, 23:23
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 85
Bydliště: Vsetín
Příspěvek 
gokralik píše:
Felda po Faceliftu se mi bohužel nelíbí. A v té bílé už vůbec ne, já prostě potřebuju černé nárazníky. :) Ale tu výbavu bych bral. Mimochodem některé věci, které tam zmiňuješ, jsou v povinné výbavě automobilů už přes 30 let, takže se není čemu divit, že je má tvoje Felda.

Mimochodem, k čemu je dobré modré podsvícení nohou všech cestujících? Ke každému sedadlu přidáš i cvakátko na nehty?


mě se zase nelíbí ta před faceliftem ... ale tak tisíc lidí, tisíc chutí. Které věci tím třeba myslíš? :) A k tomu modrému podsvícení - do nových aut se již standardně dává podsvícení pedálů (ne modré). Využítí bych hledal např. v tom, že když nechám něco ležet na zemi (sl. brýle), tak na ně uvidím a nerozšlápnu je :)

_________________
http://peterecek.ic.cz

http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... 592#292592


27.8.09, 00:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 85
Bydliště: Vsetín
Příspěvek 
jinak ohledně těch ''trónů'' ty originální Atlanty jsou docela v pohodě, ale ty druhé se mi nelíbí, jsou takové nijaké (opět platí - tisíc lidí, tisíc chutí) ... spíš bych si tam představoval něco takového

http://www.alukola.cz/alu-kola-enzo-h-6x14-4x100-et38/

v 14'' nebo 15'' ale v 15'' nevím jestli by se tam vlezly a jestli by nebyly problémy s PČR, mám dojem že v TP jsou jako alternativní kola pouze 14''ky a víc už ne

_________________
http://peterecek.ic.cz

http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... 592#292592


27.8.09, 00:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Muže mi někdo vysvětlit proč se litým kolům řiká trony potažmo elektrony, když už se z toho dávno nelijou? Když tak max. nějaké repliky historických kol. Elektrony jsou max. tak loukotě, dělítka, pavučiny a podobný. Elektron byl možná lehkej, ale rok co rok na rentgen a že by měl extra výdrž se říci nedá.

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


27.8.09, 00:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Carlos píše:
Muže mi někdo vysvětlit proč se litým kolům řiká trony potažmo elektrony, když už se z toho dávno nelijou? Když tak max. nějaké repliky historických kol. Elektrony jsou max. tak loukotě, dělítka, pavučiny a podobný. Elektron byl možná lehkej, ale rok co rok na rentgen a že by měl extra výdrž se říci nedá.


protože lidská hlouposst je narozdíl od touhy po znalostech nekonečná


27.8.09, 06:18
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1841
Bydliště: KOPŘIVNICE
Příspěvek 
Hmm pěkný kousek,hlavně ta výbava je fajn a taky jsem ještě neviděl ve filetě zadní el. okna..:-o..

_________________
"AUDI 80 B3 1.8S 66kW,150Nm, r.v.90..LPG+ FLASH LUBE VALVE SAVER..


27.8.09, 06:29
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
Peterecek píše:
jinak ohledně těch ''trónů'' ty originální Atlanty jsou docela v pohodě, ale ty druhé se mi nelíbí, jsou takové nijaké (opět platí - tisíc lidí, tisíc chutí) ... spíš bych si tam představoval něco takového

http://www.alukola.cz/alu-kola-enzo-h-6x14-4x100-et38/

v 14'' nebo 15'' ale v 15'' nevím jestli by se tam vlezly a jestli by nebyly problémy s PČR, mám dojem že v TP jsou jako alternativní kola pouze 14''ky a víc už ne



na feliciaklubu nedávno někdo prodával podobné 15ky s typovým listem. S tím je normálně zapíšeš do TP. Tak jstli chceš v pohodě 15ky tak zkus pátrat po takových ktere mají typový list na feldy....prej jich je celkem dost. Měly by tam pasovat v pohodě, když samozřemě použiješ adekvátní gumy....

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


27.8.09, 07:43
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Peterecek píše:
mě se zase nelíbí ta před faceliftem ... ale tak tisíc lidí, tisíc chutí. Které věci tím třeba myslíš? :) A k tomu modrému podsvícení - do nových aut se již standardně dává podsvícení pedálů (ne modré). Využítí bych hledal např. v tom, že když nechám něco ležet na zemi (sl. brýle), tak na ně uvidím a nerozšlápnu je :)


Mě příjde osvětlený prostor na nohy jako kravina a výmysl tuzérů, kteří se dívali na Rychle a zběsile. Ale jestli se ti to líbí nebo nedej bože to tam potřebuješ, tak směle do toho. :)

Těmi věcmi ve výbavě myslím zadní mlhovky a vyhřívané zadní sklo. Pokud jej teda nemáš vyhřívané jinak než páskami. :wink:

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


27.8.09, 07:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
NOVON píše:
Hmm pěkný kousek,hlavně ta výbava je fajn a taky jsem ještě neviděl ve filetě zadní el. okna..:-o..



není to originál to jde vidět ne ? :) origo byly jen přední, tohle je dodělávaný, ale fajné :)


Btw proč chceš odstraňovat tu lištu zadních dveří ? pokud ti to tam nehnije tak není důvod ne ? feldy bez toho vypadaj divně, když doděláš lištu na přední nárazník tak ti lidi budou závidět nádhernou origo feldu , bez lišty to už vypadá divně , smrdí to tuzingem a je s tím podle mě zbytečná práce protože se prd vyřeší. pokud ti to nehnije, tak vystríkej dveře a lištu nech....

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


27.8.09, 07:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 377
Bydliště: Brno
Příspěvek 
gokralik píše:
Mě příjde osvětlený prostor na nohy jako kravina a výmysl tuzérů, kteří se dívali na Rychle a zběsile. Ale jestli se ti to líbí nebo nedej bože to tam potřebuješ, tak směle do toho. :)

Těmi věcmi ve výbavě myslím zadní mlhovky a vyhřívané zadní sklo. Pokud jej teda nemáš vyhřívané jinak než páskami. :wink:


Taky mám fplánu osvětlení prostoru pod nohama, i u spolujezdce. Ale bude to na vypínač a barvy asi žárovkové, příp. bílé vysoce svítivé LED. Dostal jsem ten nápad při.. 'prčic, spadl mi žeton do vozíku.. mobil doma na stole, super.. áá Zippo zapalovač, posvítím si tímhle.. hele támhle je žeeet.. do hajzlu, vlasy!! Myslím, že se osvětlení opravdu hodí, je elegantnější sáhnout po spínači, než se štrachat pro baterku do kastlíku. Je fakt, žë modrý LED pásek zavání tuzingem, ale pokud jej majitel zamýšlí i z praktického důvodu.. Viděl jsem už v autech stokrát horší prasárny, toto je ještě v pohodě a praktické.

_________________
Fávo Ferdinand 135 BMM 40kW, r.v. 1994, stále "homeless"
Auto Emocion Obrázek

Facebook mi nevadí, bo mě zatím nikdo neprudí s tím, že na něm nejsem


27.8.09, 08:38
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5627
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
kvůli žetonu? :lol: Bych se na to vy.... Buď to osvítí stropní světlo nebo kašlu na žeton a vyndám z peněženky 5ti nebo 10ti kovák. Kolikrát Ti upadne žeton? Mně se to teda ještě nestalo
15" zapíšeš s typovým listem. Na feldu se vejdou bez úprav i 17" :lol:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


27.8.09, 08:46
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz