Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 15:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 zlost 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
spartra píše:
heh, no včera, jsem měl taky příhodu, byla ta kurevská mlha, jedu si doprahy přes poděbrady, před poděbradama,vidím, že proti mě jedou 4 světla, byla ta kurevská mlha, tak si říkám, špatně vidím, jsem jel stejně blíž na krajnici a radši začal brzdit, no, špatně jsem nviděl, najednou tam peřdjíždl nějakej kokot ve felicii, ho**o vidět v tý mlze, on tam předjíždí, jěště, že je to tam širší, strhnout nas krajnice, tak nám někdo pomož :evil: :twisted:

My v Blave máme hmlu od obeda až doteraz a takých kokotov som videl niekoľko...

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


28.12.06, 00:24
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
byl to hnus :x

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


29.12.06, 16:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Bukaj píše:
Takhle před dvěma lety kamaráda málem v obci sejmula Oktávka - naštěstí řidič oktávky cuknul s volantem a skončil v kadiboudě :lol: a Duhovce (budiž jí škodovácké nebe přívětivé) se tehdy nic nestalo...

Foto z toho dne:
Obrázek

(někde mám vyfocenou i tu Octavii v té kadibudce, až ji najdu, tak ji sem vložím)


Tady je: (ta stříška, opřená o toho žigula vlevo, byla kadibouda)
Obrázek
Obrázek

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


7.1.07, 11:35
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
spartra píše:
heh, no včera, jsem měl taky příhodu, byla ta kurevská mlha, jedu si doprahy přes poděbrady, před poděbradama,vidím, že proti mě jedou 4 světla, byla ta kurevská mlha, tak si říkám, špatně vidím, jsem jel stejně blíž na krajnici a radši začal brzdit, no, špatně jsem nviděl, najednou tam peřdjíždl nějakej kokot ve felicii, ho**o vidět v tý mlze, on tam předjíždí, jěště, že je to tam širší, strhnout nas krajnice, tak nám někdo pomož :evil: :twisted:


mne sa stalo take za bieleho dna asi v 120 km/h... chlapik v protismere si myslel, ze ja sa mu spracem, ale nakoniec si to rozmyslel a zaradil... ale to ja som uz brzdil blikal, trubil a co ja viem co este...

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


27.1.07, 20:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
elegant píše:
Mala by byť nejaká prémia za zrazenie dôchodcu vyplácaná štátom. Štát ušetrí na ďaniach a nám by mohol preplatiť opravu (najlepšie bez amortizácie :) ) plus nejaký ten finančný bonus.


Si normalny? Si predstav, zeby nejaky mudrc takto rozpraval o tvojich starych rodicoch!


27.1.07, 23:32
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Bych si taky nasypal trochu popela na hlavu:
Neska sem predjizdel feldu ktera se relativne courala a tlacil se na me nakej blbec zezadu. Ten ve felde mozna pridal :shock: No seknul sem mu to tam jen tak tak :oops: Docela tesno bylo :(

Udelate taky nekdy nakou prasarnu? nemyslim umyslne, proste se to nejak vyvrbi ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


1.2.07, 17:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Jestli ten v tý ucouraný feldě přidal,tak je to dement a udělal si naprosto dobře.Kdyby tě nechal v klidu,tak by byla vina na tobě,žes mu udělal takovou myš :wink: .Ale zrychlovat v pravym při předjíždění???!!!...To by se mělo hned házet do pangejtu,lehce na růžek a tradá do žlabu :wink: Aby si ten kreten uvědomil,že tě ohrožuje při předjíždění :wink:no a nebo to chce koně a kašlat na takový zakomplexovaný hovádka:wink:


1.2.07, 17:57
Profil

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Jasně že někdy to prostě nevyjde tak jak by mělo :D .Ale vše s mírou a odhadem.nikdy né bezhlavě..To už bych tu ani nebyl.Tak že žádný zbytečně koniny :!: :wink: Ale zažil jsem to,co ty na dálnici s Fávem...já v levym se sériovkou asi 170 z mírného kopce a on s TDi v Pasatu v pravym a začal zrychlovat.Jak já byl nasejřenej,že ten motor je prostě jenom série.Mít tam nějakej koník navíc tak si ho vykoštuju a vykostim,že by mu spodní čelist nepasovala k tý horní :D :D :wink:Ale pak je hezký třeba po půl roce v tom samym s 260tkou předjíždět ve cca 195 superba,kterej valí 180 a kouká co ho předjíždí za šílence... :D :D :wink: Ale motor jenom bzučí a výtr si pohrává se skořápkou...lehounce :D :wink:Nebo Sieru plnou rómů v levym míjel jsem po nevpuštění do pruhu 170sátkou na čtyřku v pravym...:D cikán nevěděl co se děle.Ale mne to docela mrzelo,že jsem musel z prava.Asi si myslel že ho provokuju.Já ale pospíchal a on pohrdal,páč čuměl do zpětného,na mojí světelnou houkačku.Tak vpravo a ve 170 za pět a frnk :wink: Jj...bezohlednost,telefonování,machrování a vůbec nedávání pozor při řízení a někdy i pohrdání...Jaký je člověk řidič,takový je člověk. :!: Páč pokud prasí v provozu,je prase i v civilu.jj.


1.2.07, 18:12
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Njn, ja kdyz udelam nakou prasarnu tak sem z toho spatnej zas jakou dobu :( No ale je fakt ze sem taky neska potkal par kretenu, nakej magor s Audi allroad bo co to je mi to strihnul pres cestu, no mezera tak 2 metry v 50kmph, dalsi mel taky namireno pres mou cestu (jakoze ja mam prednost) a doslo mu to pozde a zastavil se asi v pulce cesty, takze sem to musel vyklickovat, taky tak 50kmph. To je neska hrozny na tech silnicich :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


1.2.07, 18:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Matthes píše:
Njn, ja kdyz udelam nakou prasarnu tak sem z toho spatnej zas jakou dobu :( No ale je fakt ze sem taky neska potkal par kretenu, nakej magor s Audi allroad bo co to je mi to strihnul pres cestu, no mezera tak 2 metry v 50kmph, dalsi mel taky namireno pres mou cestu (jakoze ja mam prednost) a doslo mu to pozde a zastavil se asi v pulce cesty, takze sem to musel vyklickovat, taky tak 50kmph. To je neska hrozny na tech silnicich :)


Je...Máš recht rechtů :D :wink: .Ty v těch velkejch rychlejch autech jsou podivíni co maj komplexy z toho,že maj hromadu hemoroidů na prdeli z kanclu ze židle a z toho jak je pořád škrtí kravata.Pak sednou do obrněnýho auta a machrujou jako závodníci co byli před hoďkou na motokárách a ohrožujou,aníž by si to při skladbě nějaký podivný hudby co si vtloukaj do toho přeplněnýho mozku prachama a bussinesem uvědomovali.Někdy mám chuť na chvilku řídit osmikolovou Tatru abych mohl oplatit myšku takovejm těm Allroadum a Toyotám s hrazdou.A hned by ubylo agrese na silnicích :D :wink:A to přes všechno,že oplácet je slabost...Ale někdy to prostě nejde...a tak zlost chvíli trvá.Ale naštěstí vyprchá,třeba když pustíš chodce přes přechod...To je balzám na řidičový srdce :wink:


1.2.07, 18:35
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No jo no, jsou to zvláštní lidi někdy ;-)
Ale bacha na ty bezdomovce, opravdu maj tendence tam skákat a to jednak pro tu zmíněnou nemocnic, a jednak pro finanční odškodnění. A pak byla jedna paní ( nevím, jestli ještě je ), která někde okolo Smíchovskýho nádraží v Praze hledala auta, ve kterejch někdo sedí a objížděla je klíčem. Pak čekala až jí někdo rozbije hubu, aby se na něm finančně zahojila...někde o tom byl i článek.

Mě osobně nejvíc otravujou lidi, který se v kopci těsně před vrcholem přilepěj těsně na zadek a je vidět, jak je to sej** a některý jsou natolik odvážný, že nic nedbajíce vybočí vlevo a na horizontu vesele předjížděj v zatáčce, do který není vůbec vidět. To je nejlepší radši hoooodně zpomalit, protože kdo ví, co se takovýmu může prohnat hlavou a riskovat vytlačení ze silnice není moc fajn.

Ještě dodám, že mám taky velice v lásce človíčky, co jedou tak o tři čtyři kilometry za hodinu víc než já, lepěj se na mě jak klíště, pak předjedou, a jak sundaj nohu z plynu, tak zpomalej a držej nižší rychlost než předtím, takže se dostaneme do přesně opačný situace...

Ale abych se taky kál, tak jednou jsem jel ... teď už nevím, kde to bylo, ale dlouhá levotočivá zatáčka z kopce a někde ke konci nemocnice, přede mnou zastavil chlapík u chodníku, tak jsem ho předjel a teprve za ním jsem si všimnul nehoukající sanitky, co tam vyjížděla, tak jsem hned zaseknul...ale trochu mi zmátlo, že právě jenom blikala.


1.2.07, 18:37
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Vo ty zensky vim no, sem cetl na netu ...

Jj, to je jak ti kamionaci, jeden jede 90 a druhej ho predjizdi 94 :D Hlavne na D1, vazne sranda kdyz mezi nima jedete osobakem :evil:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


1.2.07, 18:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
Warman píše:
No jo no, jsou to zvláštní lidi někdy ;-)
Ale bacha na ty bezdomovce, opravdu maj tendence tam skákat a to jednak pro tu zmíněnou nemocnic, a jednak pro finanční odškodnění. A pak byla jedna paní ( nevím, jestli ještě je ), která někde okolo Smíchovskýho nádraží v Praze hledala auta, ve kterejch někdo sedí a objížděla je klíčem. Pak čekala až jí někdo rozbije hubu, aby se na něm finančně zahojila...někde o tom byl i článek.

Mě osobně nejvíc otravujou lidi, který se v kopci těsně před vrcholem přilepěj těsně na zadek a je vidět, jak je to sej** a některý jsou natolik odvážný, že nic nedbajíce vybočí vlevo a na horizontu vesele předjížděj v zatáčce, do který není vůbec vidět. To je nejlepší radši hoooodně zpomalit, protože kdo ví, co se takovýmu může prohnat hlavou a riskovat vytlačení ze silnice není moc fajn.

Ještě dodám, že mám taky velice v lásce človíčky, co jedou tak o tři čtyři kilometry za hodinu víc než já, lepěj se na mě jak klíště, pak předjedou, a jak sundaj nohu z plynu, tak zpomalej a držej nižší rychlost než předtím, takže se dostaneme do přesně opačný situace...

Ale abych se taky kál, tak jednou jsem jel ... teď už nevím, kde to bylo, ale dlouhá levotočivá zatáčka z kopce a někde ke konci nemocnice, přede mnou zastavil chlapík u chodníku, tak jsem ho předjel a teprve za ním jsem si všimnul nehoukající sanitky, co tam vyjížděla, tak jsem hned zaseknul...ale trochu mi zmátlo, že právě jenom blikala.

Pokiaľ nehúkala, tak si nemáš čo vyčítať. Sanitka (a podobné vozítka) majú pred križovatkou a počas prechádzania ňou húkať, aby ľudia boli informovaný o jej prejazde, aby neboli v takej situácii ako si bol ty.

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


1.2.07, 18:45
Profil

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Ty kamioňáci to mají taky někdy těžký.Ale nechci se jich zastávat.Některý jsou převlečený dementi.
Ale oni mají tempomat páč mít nohu na plynu nějakejch tisíc dva tři km se nedá a ani víc podle tachografu nesmí,tak že pokud se vláčí za nějakym už cca hodinu,kterej mu fakt brzdí stroj,tak se mu nedivím,že ho pak krokem předjíždí... :lol: :wink: Ale někteří toho zneužívají,že mají tak velký stroj a jedou hlava nehlava.To už pak jedině tank a hodit je na boudu aby přestali :D :wink:


1.2.07, 19:02
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
patrik-hp píše:
Ty kamioňáci to mají taky někdy těžký.Ale nechci se jich zastávat.Některý jsou převlečený dementi.
Ale oni mají tempomat páč mít nohu na plynu nějakejch tisíc dva tři km se nedá a ani víc podle tachografu nesmí,tak že pokud se vláčí za nějakym už cca hodinu,kterej mu fakt brzdí stroj,tak se mu nedivím,že ho pak krokem předjíždí... :lol: :wink: Ale někteří toho zneužívají,že mají tak velký stroj a jedou hlava nehlava.To už pak jedině tank a hodit je na boudu aby přestali :D :wink:


Jo, jo, kamioňáci to maj těžký, to souhlasim (dost se přepravuji stopem), ale na druhou stranu se občas nestačim divit, na co všechno nemají nervy...
Ale k těm průserům: Naposledy včera jsem málem sejmul nějakého Superba, který vyjížděl od chodníku a asi neviděl šňůru aut, co zrovna jela okolo něj a vecpal se tam takovým způsobem, že jsem to jentaktak stihl strhnout na tramvajový pás :evil: . Kdyby jela tramvaj v kterémkoli směru, jsem pod ní :shock:
Říkal jsem si, že jsem to do něj měl prásknout, měl bych nový předek (jel jsem máminou škodovkou) :twisted:

Ale taky občas provedu nějakej průšvih...
...jsem expert na projíždění červené :oops: - tam, kde jsou dva semafory za sebou, tak se mé oči automaticky upnou na ten vzdálenější a ten první projedu :?
Na Butovicích je jedno takové místo, kde jsem projel už dvakrát - jsou tam na hlavní 2 semafory 20 metrů za sebou.

Naposledy (potřetí) jsem minulý čtvrtek projel červenou, když jsem vezl přátele v Maluchovi na Anděla. Byl jsem z Malucha tak vyjukanej, že jsem občas nemohl v pohorkách trefit brzdu, spojku jsem mačkal i s brzdou a občas jsem byl i rád, že to moc nebrzdí, vzhledem k těm letním pneumatikám...
...ale zase jsem se s tím autíčkem vešel mezi obrubník a Karosu, která jela na zelenou... :)
Je to sice hezké autíčko, ale kdo si jednou zvykne na luxus škodovky, tomu Malucha nedoporučuju...
(Vzpomínal jsem na to, jak jsem kamarádovi (majiteli toho Malucha) vysvětloval, co je to jemná práce se spojkou :lol: a posléze jsem poznal, že spojka u malucha má jen dvě polohy - zabírá a nezabírá přičemž ta první poloha se pozná tak, že nemůžete otočit volantem, neboť ho máte šprajclý o koleno...:o :roll: ...)
A takhle bych o Maluchovi mohl pokračovat dál, ale je to škodovácké fórum, tak skončím větou, kterou mi občas tento kamarád říká:
Bukaji, ty mi z toho chceš udělat škodovku... :wink:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


1.2.07, 19:32
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: varok a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz