| Autor |
Zpráva |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Asi jo, taky mě to napadlo. Nascanuju je na co nejlepší rozlišení a nechám si z nich udělat nové nálepky. Tohle je jen papír, asi by to stejně nic nevydželo 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 28.9.09, 10:14 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
prostitutka. Rozlousknul se mi jeden ze tří šroubů příruby výfuku...  V pondělí kvůli tomu budu muset koupit M8 závitník  Ale alespoň jsem vejfuk před zimou natřel zinkem...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 3.10.09, 16:11 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Petr105 píše: prostitutka. Rozlousknul se mi jeden ze tří šroubů příruby výfuku...  V pondělí kvůli tomu budu muset koupit M8 závitník  Ale alespoň jsem vejfuk před zimou natřel zinkem...
nedá sa to prevŕtať a dať tam šroub s matkou 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 3.10.09, 19:17 |
|
 |
|
ondra120
Metal (urg)
Registrován: 23.5.07, 20:55 Příspěvky: 3730 Bydliště: Vsetín
|
michalkatka píše: Petr105 píše: prostitutka. Rozlousknul se mi jeden ze tří šroubů příruby výfuku...  V pondělí kvůli tomu budu muset koupit M8 závitník  Ale alespoň jsem vejfuk před zimou natřel zinkem... nedá sa to prevŕtať a dať tam šroub s matkou 
jj nejlepší řešení, šroub s matkou. Jde to ještě lehce vytunit tím, že se tam místo M8 dá M10 
_________________ Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama ČZ 175/477 ´72 - veterán
 Škoda 742 Forever Team
|
| 3.10.09, 19:28 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Bohužel je to ten na ,,špičce příruby"  Tam na matku není místo...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 3.10.09, 19:29 |
|
 |
|
ondra120
Metal (urg)
Registrován: 23.5.07, 20:55 Příspěvky: 3730 Bydliště: Vsetín
|
Petr105 píše: Bohužel je to ten na ,,špičce příruby"  Tam na matku není místo...
ajo tak to je jasné... 
_________________ Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama ČZ 175/477 ´72 - veterán
 Škoda 742 Forever Team
|
| 3.10.09, 19:30 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Klasika ne... Když už se jeden ze tří urve, tak ten co nejde nahradit matkou... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 3.10.09, 19:56 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Tak dnes jsem koupil závitník M8, nový jeden originální šteft (víc jich neměli), a zbylé dva šrouby jsem dal pevnostní... Výfuk už zase funguje a i vypadá skvěle  Jsem zvědav, jak dlouho se zinek udrží...
Takový dotaz: Jel jsem delší trasu, ještě foukal strašnej vítr a abych udržel 90-100 Kmh, tak jsem musel držet plyn skoro na podlaze... V jaké poloze držíte ve škodovce plyn, při souvislé jízdě kolem té devadesátky? Přece ta moje není taková plečka... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 5.10.09, 17:43 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Nikdy neni třeba jít přes polovinu dráhy plynu. Většinou sstačí ani ne třetina plynu. Ted s rovným sedr víkem jde motor perfektně.
|
| 5.10.09, 17:48 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Dík... ještě mě napadlo posadit přítelkyni za volant, aby mi šlápla na plyn. Mám takový tušení, že plný plyn na pedálu neodpovídá plnému plynu na karbu...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 5.10.09, 17:51 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No to jsem se zhrozil když jsem kupoval 120L, to jsi šlápl na plyn a nic. Prostě majitel to měl posazený tak, že při plnym plynu byl na karbci cca napůl. Sám mi ještě říkal že to bude chtít něják poladit, že to vůbec nejede.
Já osobně to mám nastavený uplně na milimetr, aby při sebemenším doteku pedálu už zabíral. Ostatně tak to má bejt.
A tim že jsi musel jet na plnej plyn se nestrachuj, třeba to bylo fakt tim počasím a nebo jis tankoval special na veselskym agipu 
|
| 5.10.09, 17:54 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
chemer píše: nebo jis tankoval special na veselskym agipu 
Že jo? Já už se na ty debily vyseru  Koukám, že se mi to jen nezdálo... Když jsem tankoval v Sobíku, tak mi přišlo, že to víc táhne...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 5.10.09, 17:57 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Ty jsi přešel na Natural 95?
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 5.10.09, 17:58 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo jezdim už jenom na N95, agip už moc neprovozuju. S tim jsem si akorát pěkně zaklepal na písty. Ted omw nebo tesco a pohoda.
|
| 5.10.09, 18:00 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Máš dobrý, že máš na výběr... Já tu mám už jen tu malou pumpu u prefy...
Když jsi přešel na 95, musel jsi něco štelovat, nebo jsi jen dolil aditivum a svištěl? 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 5.10.09, 18:07 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|