Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Skoro mi shorela felda na benzině :) 
Autor Zpráva

Příspěvky: 9
Bydliště: Dublovice
Příspěvek Skoro mi shorela felda na benzině :)
No je to teda už strarší storka ale myslim že se sem hodí.... kdysy sem potkalsrnku a rozbil p. nárazník a p. mlhovku. Přišla výměna. Vzhledem k tomu že jsem byl tenkrát ještě na škola tak jsem šetřil a mlhovku koupil tu nejlevnější novou co sem sehnal. Toliko na úvod. Za čas jsem jel do školy ráno a byla mlha jak prase, pochopitelně jsem si posvítil i mhovama. Po cestě jsem se stavil na benzince, natankuji na 600 a jdu platit ke kase. Kdyz platim, vlitnul dovnitr nakej chlap jak blazen (mimochodem to byl muj profesor:)) a rve: NEKOMU U STOJANU HORI AUTO!!!!!! Tak se mi na tvari objevil lehky usmev arikam si, kterymu blbcovy muze chytnout auto primo u stojanu:) Vyjdu ven a ejhle, ona to maje felda:) Normalne na ferovku zacala horet ta mlhovka co jsem menil (na benzine uz byly vypnute)... Tak jsem skocil do auta a triskem odjel od stojanu. Nasledne prilit profesor s hasicakem a asi 2min zkoumal, jak se s nim hasi (2min nejsou moc, ale kdyz vam hori auto, tak to je celekm dlouha doba:) Kdyz zacal hasit, po mlhovce ani stopy a uz plapolala zpodni p. pulka narazniku. No nakonec se to uhasilo a ja v "klidu" odjel do skoly:) Ve finale to nebylo zas tak hrozny odnesla to mlhovka a jeji ramecek (ty jsem vubec nenasel:)) a naraznik jsem s jednim sikulou jeste zachranily, chytnul jen lak a trochu se to sem tam pokroutilo. To uz zpravila horkovzduska, svrecka na plasty a navsteva lakyrnika...

PS: Jak jsem už někde slysel: Levné díly jsem vpodstate drahé díly...


11.11.09, 16:14
Profil
Pspvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No já včera jel pro benzín. Zasunul jsem pistoli, zacvakl jsem jsem na stálý tankování a čekám až se nádrž naplní. Tak jsem se rozhlížel okolo, čekajíc na vypnutí tankovací pistole. Samozřejmě pistole sama nevypla a já tam na zem pustil takový 2 litry benzínu. Všichni samozřejmě čuměli :? Hlavně že to jsou stojany pár let starý, u kterých by člověk čekal že budou spolehlivý.
Ještě že mi zrovna nehořela mlhovka :lol:


11.11.09, 19:33
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
tady zase vypínaji moc :sick:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


11.11.09, 19:43
Profil ICQ

Příspěvky: 9
Bydliště: Dublovice
Příspěvek 
Sadra17 píše:
tady zase vypínaji moc :sick:


cos myslel tim "vypínaji" ??? Jako že kecám??? Bylo to čerpací stanici Benzina v Příbrami. Pokud nevěříš, najdi si číslo a zavolej tam jestli jim tam nehořelo naky auto zjara v roce 2007.


11.11.09, 19:56
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
to byla reakce na chemera :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


11.11.09, 19:59
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Nic proti ale to je moc :lol:
Myslel to, že v jeho kraji vypínají benzínový pistole zase moc brzo. :lol:


11.11.09, 19:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Tady to taky vypíná furt...sice tankuju benzín jen párkrát do roka, ale za těch sedm litrů co natankuju mi to 4× cvakne.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


11.11.09, 20:29
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 964
Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
Příspěvek 
gokralik píše:
Tady to taky vypíná furt...sice tankuju benzín jen párkrát do roka, ale za těch sedm litrů co natankuju mi to 4× cvakne.

:D vidim že nejspíše tankujeme u podobných pump, tatka mi řikal že mu to jednou 6x cvaklo tak to radši nechal, ale mi vždycky min. 4x cvakne

_________________
Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji
Škoda Octavia 1,6 MPi
Člen Junior TW teamu :D


11.11.09, 20:32
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
S tim se taky setkávám, ale jenom u benzínky u tesca v Táboře. Zjistil jsem, že je to tim, že tam nezasunu pistoli úplně na doraz.


11.11.09, 20:34
Profil

Příspěvky: 9
Bydliště: Dublovice
Příspěvek 
Njn, i mistr teseř a i člověk dokonalý, jako já (ironie...) se někdy utne a nějak mi to nedoteklo... asi sem neměl nastartováno... :lol:


11.11.09, 21:01
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
xpekos píše:
Njn, i mistr teseř a i člověk dokonalý, jako já (ironie...) se někdy utne a nějak mi to nedoteklo... asi sem neměl nastartováno... :lol:

nestartuj a přečti pravidla

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


11.11.09, 21:44
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz