Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 10:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
 Dundee- Favorit "Trpaslík" 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
To je tím že ses feldě přizpůsobil. :D Jako jo, u feldy je to zkousnutelné, u 120 jsem si to nepocítil, ale myslím to tak je. Ale u káčka je to naprosto nechutně znát. :roll:

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


7.1.10, 17:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Nemusíš meniť piesty, stačí znížiť hlavu :wink: ale však je to všetko popísané v tom vlákne v sekcii motor..

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


7.1.10, 19:22
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Tak se mi dneska povedla věc, o který jsem doufal, že se jen tak nestane. Jel jsem pro kámoše s motorovkou a před jednou zatáčkou jsem pustil nohu z plynu a začal přibržďovat, protože na silnici bylo sklo, ale bohužel to nepomohlo a já s Trpaslíkem zahučel z malýho srázu do pole :oops: :oops: :oops: Naštěstí je fávo dost vysoký a z toho srázu jsem jel už pomalu, takže jsem si ani neštrejchl spodkem 8) Dostal jsem se z toho naštěstí sám a bez újmy, ale ten pocit v tý zatáčce jsem neměl moc dobrej :? Malý doporučení: Když vidíte sklo na silnici, tak nejezděte rychleji, než 50 km/h :wink:

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


7.1.10, 20:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Dundee píše:
Tak se mi dneska povedla věc, o který jsem doufal, že se jen tak nestane. Jel jsem pro kámoše s motorovkou a před jednou zatáčkou jsem pustil nohu z plynu a začal přibržďovat, protože na silnici bylo sklo, ale bohužel to nepomohlo a já s Trpaslíkem zahučel z malýho srázu do pole :oops: :oops: :oops: Naštěstí je fávo dost vysoký a z toho srázu jsem jel už pomalu, takže jsem si ani neštrejchl spodkem 8) Dostal jsem se z toho naštěstí sám a bez újmy, ale ten pocit v tý zatáčce jsem neměl moc dobrej :? Malý doporučení: Když vidíte sklo na silnici, tak nejezděte rychleji, než 50 km/h :wink:

já jel 120 :oops: ...nejhorší bylo, že to sklo vidět nebylo :roll: :?

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


7.1.10, 21:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Tak pár nových změn v interiéru :lol:
Zkrácená řadička o cca 5 cm s hliníkovou hlavicí (teď se s tim řadí jedna báseň) :wink:
Autorádio s mp3 Hyundai.
Nějaký repráčky (3 pásma 13 cm), jenže budu muset trochu zvětšit díry po těch původních (jsou malý a navíc šišatý). Máte někdo nějakej tip, čim udělat opravdu kulatý a neotřepaný díry do tapecu dveří?

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


14.1.10, 21:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Ja som tie diery do tapecu robil priamociarou pilou, islo to celkom fajn. :wink:

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


14.1.10, 21:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Dundee píše:
Malý doporučení: Když vidíte sklo na silnici, tak nejezděte rychleji, než 50 km/h :wink:
njn, niekedy je 40 km/h veľa...
Ondro, keby si šiel po zrkadle 120 km/h, tak tu už nevypisuješ :roll:

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


14.1.10, 21:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Tak dneska jsem po nákupu na vrakáči vyměnil pravý zrcátko, pravej panel s vypínačema (blbly mi varovky) a před chvílí jsem rozebral kus palubky, abych vyměnil ŘJ centrálu, kterej nefungoval.

S novou jednotkou taky nefachal, tak jsem šel po drátech až k pojistce, na kterou jsem už jednou koukal a byla v pořádku, vyndal jsem ji, vzal měřák s pípákem a žádný pípání se nekonalo :cry: Trochu jsem ji poškádlil šroubovákem a najednou pípat začala :roll: , takže kdybych tohle udělal už předtim, nemusel bych si teď připadat jako úplnej de*il :oops: Z týhle zkušenosti jsem se už dostatečně poučil a hned zítra odstřihnu tuhle porcelánovou pojistku a místo ní tam přijde pojistkový pouzdro s nožovkou a bude nadosmrti pokoj :lol:

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


16.1.10, 21:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Dneska jsem se trochu rozšoupl a pořídil Trpaslíkovi pár nových a několik použitých dílů :lol:

Na vrakáči jsem mu pořídil kompletní topení z Felicie a luxusní použitej chladič, to vše za 750,- Kč :lol: A z nových dílů jsem mu pořídil svíčky, vzduchovej filtr, vodní pumpu (pro jistotu, ta stávají dost popískává a pohvizduje), termostat a 4 l Antifreezu G48. Dál jsem ještě zajel do firmy Mikra v H. Počernicích a tam jsem koupil "přídavnou sadu Favorit" (na topení a za motor) a "tepelnou a protihlukovou izolaci 1x 1m" :)

Takže zítra vyměním topení, chladič, pumpu, termostat, vzducháč a svíčky a rozměřím si ten metrovej kus izolace, aby mi hezky vyšel na tu stěnu pod čelnim sklem a na "polici" pod topením. To tam budu dávat příští týden, až budu mít možnost dát Trpaslíka do teplý dílny :wink:

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


22.1.10, 17:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Tak topení je vyměněný, jen jsem ho musel po montáži ještě jednou vyndat kvůli horním tryskám :roll: Je v nich totiž udělanej kříž a ten se musí trochu vyřezat, aby se mohla horní klapka otevřít. Jinak tam žádnej jinej zádrhel neni, topení tam sedne úplně perfektně. Dokonce se mi tam podařilo zpátky nacpat i vzpěru mezi tlumiče :lol: , která se zpočátku tvářila, že se tem nevejde. Díky tomu i trochu líp sedí těsnící guma na vstupu vzduchu do topení :wink:

Pak se vyměnil ještě chladič a zatim vzduchovej filtr. Na svíčky se chystám zítra, dneska už jsem toho měl v tom mrazu až dost :lol:

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


23.1.10, 14:28
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Já když mám na autě něco dělat v mrazu, tak se jdu projet. Pak je pod kapotou krásně teplo (až hodinu).

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


23.1.10, 14:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
gokralik píše:
Já když mám na autě něco dělat v mrazu, tak se jdu projet. Pak je pod kapotou krásně teplo (až hodinu).


Mě už se tam nechtělo dolejvat nemrzku nebo destilku, abych si to prohřál, páč to pak šlo stejně ven a v expanzce bylo lehce pod minimem.

Jinak po první projížďce suprový dojmy z topení, nahoře topí jako divý, na nohy už to bylo trochu slabší, ale zřejmě je to tim, že jsem měl ještě docela zmrzlý nohy :wink:

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


23.1.10, 17:32
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Ještě přidám nějaký ty fotečky :wink: Z výměny fotky nemám, páč jsem to chtěl mít co nejdřív za sebou a byl jsem zmrzlej a špinavej :D

tak nějak celkovej pohled:
Obrázek
trochu zblízka:
Obrázek
za tmy:
Obrázek

A při nákupu nějakých dílů jsem neodolal a koupil dvě červený žárovičky (modrou mám ve 405ce a ta mě už nebaví) :oops: :)
Obrázek

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


23.1.10, 19:20
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Dundee píše:
A při nákupu nějakých dílů jsem neodolal a koupil dvě červený žárovičky (modrou mám ve 405ce a ta mě už nebaví) :oops: :)
Obrázek


červené do predu :?: to odporuje vyhláške, aj filozofii osvetlenia auta vzhľadom na smer jazdy...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


24.1.10, 17:45
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 882
Bydliště: Mělník
Příspěvek 
Na parkovačky se jezdit nesmí a když jsou zaplý potkávačky, tak to není skoro poznat :wink:

_________________
Dacia Duster 1.6SCe+ LPG '17 s 85.380 km na tachecu- "Drobek"


24.1.10, 18:43
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz