Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.9.24, 07:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 š120 export 
Autor Zpráva

Příspěvky: 69
Bydliště: DC
Příspěvek š120 export
zdar všichni..zajímalo by mně, jestli nějak nevylepšovaly ty naše škudky na export, třeba do srn.Mám totiž 120L a štítek Německej z roku 80 :!: a zatim pořád slouží dobře..tak pokud někdo o tom něco ví ,budu rád za vaše názory :wink:


1.4.06, 16:15
Profil
Pspvek Reklama

   
Příspěvek 
Lepsi sedacky, ostrikovace svetel, tonovana okna, hlinikova kola, metaliza, pripadne se delaly i strikacky


1.4.06, 16:52

Příspěvky: 15098
Bydliště: Praha
Příspěvek 
MaJkl píše:
Lepsi sedacky, ostrikovace svetel, tonovana okna, hlinikova kola, metaliza, pripadne se delaly i strikacky


Nebyly stříkačky jen do USA?

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


2.4.06, 08:06
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Ja si myslím, že striekačky sa robily asi aj pre Anglicko. Inak pred nejakým časom som videl v meste na parkovisku škodovku s anglickou ŠPZ
a mala označenie Š 130 GLE. Neviem či to bola striekačka, alebo nejaký ecotronic?

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


2.4.06, 20:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 286
Bydliště: ČR
Příspěvek 
A nemáte někde odkaz nebo tip kde by se o těch "stříkačkách" mohl člověk dozvědět něco více? Zdá se mi to totiž až moc nepravděpodobné...


2.4.06, 21:22
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15098
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Luboš píše:
A nemáte někde odkaz nebo tip kde by se o těch "stříkačkách" mohl člověk dozvědět něco více? Zdá se mi to totiž až moc nepravděpodobné...


Já to vim z knihy Škoda-auta známá i neznámá od Cedrycha. Je tam psáno že se jedná o jednobodové vstřikování Bendix

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.4.06, 13:41
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
ty Skodarny mely taky plastovy podbehy!!!

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


4.4.06, 07:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
Luboš píše:
A nemáte někde odkaz nebo tip kde by se o těch "stříkačkách" mohl člověk dozvědět něco více? Zdá se mi to totiž až moc nepravděpodobné...

Zadej do vyhledavace "135GLI" stranky jsou finske,cast prelozena do angl. Vstrikovani Bendix v zadnim kufru, nad vyfukem katalyzator Walker, ruzne hadicky a ventilky.... Servo volnobehu vylo z mexika, proste bylo to nejake poskladanme kazdy pes jina ves. Kdyz projdes stranky,tak tu sedou s Bratislavskou SPZ vlastnil kolega, koupil ji z rakouska,jeste jsem byl v styku s klukem co ji koupil, pak se nekam stratila


5.4.06, 21:23
Příspěvek 
Anonymous píše:
Luboš píše:
A nemáte někde odkaz nebo tip kde by se o těch "stříkačkách" mohl člověk dozvědět něco více? Zdá se mi to totiž až moc nepravděpodobné...

Zadej do vyhledavace "135GLI" stranky jsou finske,cast prelozena do angl. Vstrikovani Bendix v zadnim kufru, nad vyfukem katalyzator Walker, ruzne hadicky a ventilky.... Servo volnobehu vylo z mexika, proste bylo to nejake poskladanme kazdy pes jina ves. Kdyz projdes stranky,tak tu sedou s Bratislavskou SPZ vlastnil kolega, koupil ji z rakouska,jeste jsem byl v styku s klukem co ji koupil, pak se nekam stratila


... a mam link http://members.surfeu.fi/skoda135gli/
pripadne mi mailni na dcibulka-zavinac-evektor-tecka-cz


5.4.06, 21:28
Uživatelský avatar

Příspěvky: 286
Bydliště: ČR
Příspěvek 
Díky moc, vypadá to zajímavě. :)


5.4.06, 22:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz