Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Termostat v. hlava resp. těsnění 
Autor Zpráva

Příspěvky: 2
Příspěvek Termostat v. hlava resp. těsnění
Jakožto totální trubka prosím znalé o radu, jak poznám, jestli je poškozený termostat nebo těsnění pod hlavou resp. prasklá hlava motoru. Mám 120L se 130-kovým motorem a při poslední jízdě mi teplota lítala 60-100, co pětset metrů,a když jsem dorazil domů, tak v nádržce nebyla žádná chladící kapalina. Olej nemizí. Na co se pls. mám mrknout. Prosím o popis pro trubku. Fakt autům nerozumím. Díky Pasmo


3.4.06, 07:59
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
pokud je prasklá hlava nebo je v prdeli těsnění pod hlavou tak ti pujde voda do voleje (to vypadá že dělá tobě, pokud se ti voda strácí) - olej s vodou potom vytvořej takovou žlutobéžovou emulzi. kdyby to nefungoval termostat, tak by byla teplota stale kolem 70°C. kolik to má najeto? Jestli se ti ta voda vážně strácí tak sundej hlavu, dej si ji srovnat protože bude křivá, dej nový těsnění.

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


3.4.06, 08:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 2
Příspěvek Jak do servisu?
Kolik má ten motor najeto fakt nevím. Před dvěma roky mi ho tam opravář dal. Já jezdím tak 10tis. km. za rok. Ještě mám dotaz. Když ten motor míním poslat někam do... můžu s ním zkusit ujet posledních 80km do servisu? Nebo si tím můžu poškodit i něco dalšího a co se příp. po cestě může stát?


3.4.06, 12:09
Profil
Příspěvek Re: Jak do servisu?
pasmo píše:
Kolik má ten motor najeto fakt nevím. Před dvěma roky mi ho tam opravář dal. Já jezdím tak 10tis. km. za rok. Ještě mám dotaz. Když ten motor míním poslat někam do... můžu s ním zkusit ujet posledních 80km do servisu? Nebo si tím můžu poškodit i něco dalšího a co se příp. po cestě může stát?


Myslim,ze kludne mozes, nemas si co ine poskodit, len si zober vela vody a zelezne nervy.


11.4.06, 12:31
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz