Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.9.24, 17:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Jaké LPG 
Autor Zpráva
Příspěvek 
Už auto na plyn nemám, ale to, že pedál plynu ( karbec) při jízdě na benzín šel výrazně víc ztuha jsem měl taky. Nikdy jsem ale nepřišel na to čím to bylo.Takže paranoik nejsi :-)


3.3.06, 11:00
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
RK píše:
Už auto na plyn nemám, ale to, že pedál plynu ( karbec) při jízdě na benzín šel výrazně víc ztuha jsem měl taky. Nikdy jsem ale nepřišel na to čím to bylo.Takže paranoik nejsi :-)


dík za podporu... jediná vec čo ma napadá je akceleračná pumpička, kvapalina kladie väčší odpor ako plyn...


3.3.06, 11:08
Profil
Příspěvek 
Mám systém LOVTEC (Favorit 91-karbec), systém je "nový" - 6měs. 6000km
Spotřeba Praha - Vrchlabí (ne dálnice) podotýkám, že jezdím přes celou Prahu a docela potkávám i zácpy. 8-9l/100km v prumeru s 3,5 pasazery. Parkrat byla spotreba o pod 8l/100km. Nejak obzvlast na spotrebu nejezdim.
Obcas se mi stane (popojizdecky), ze mam spotrebu okolo 13l/100km....ale co si budem povidat...v zime s popojizdeckama si to bralo cca tolik i na benzin....ja jsem se systeme LOVTEC spokojen.


10.3.06, 20:17
Uživatelský avatar

Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
To Luboš: Ak sa o auto dobre staráš a máš ho v dobrom stave, tak to nemusí byť odvaha ísť tak ďaleko so Š105. Ja nehovorím že sa aj tak nemôže volačo po...., ale to sa môže stať aj na novom aute. Ja som bol na svojej Š105
(r.1977) za posledné 2roky 3razy v Nemecku (pokaždé asi 1900-2100km) a zvládla to uplne v pohode.


13.3.06, 22:11
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 286
Bydliště: ČR
Příspěvek 
Když pominu, že je to skoro už veterán, tak je to také do dnešního provozu velmi slabé a pomalé auto a na dálnicích už mnohde brzdí i kamiony...


15.3.06, 15:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
Ja mam Favorit 89 136, LPG LOVATO. Nemal som s tym zatial nijake väcsie problemy. Snazil som sa jjazdit na spotrebu bolo to stale okolo 9,5L. Potom som urobil zopar uprav a dnes pri normalnej jazde ale s lahkou nohou robim okolo 7L. A to jazdim 70% v meste. :lol: Upravy: priskrtenie ventilu plynu, KD sportovy filter, sp vyfuk, nove VN kable, sviecky, vysoky predstih. Maximalka 140


4.4.06, 07:31
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz