Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 12:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 mám problém s papírama PROSÍM PIŠTE 
Autor Zpráva

Příspěvky: 7
Příspěvek mám problém s papírama PROSÍM PIŠTE
Zdravím , chtěl bych se zeptat .... muzu koupit skodovku 120 je na papírech a co je lepsi ??? mam jinechat odhlasit a nebo nebo prepsat ??? :cry: :?: mam to jenom do lesa a na pole a taky bych chtěl vědět jestli kdyz to ten típek co to má ,když mu donesu iniciáli jestli je budou chtít vidět policajti (nemám papíry) a jestli mi pak domů prijde nejakej papir od cajtů ze je to hotový ..... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: je to důležitý děkuju za odpověď


4.3.07, 20:15
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Online
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
odhlásit už nejde jenom "ekologicky zlikvidovat"

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


4.3.07, 20:18
Profil ICQ

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Pokud to budeš mít legálně přihlášený, tak musíš platit pojistku, auto ti nepřihlásí, pokud není uzavřeá, do lesa, nebo na pole asi bez značek, záleží jakou máš odvahu. Policajti už nemají s přepisem nic společnýho a auto můžeš vlastnit aj bez papírů. Problém je v odhlašování auta, ofic. cestou chcou na úřadě vidět papír o ekologické likvidaci, nebo čestné prohlášení, že vozidlo fyzicky neexistuje, což ti pár dní po přepisu asi nesežerou, ale přes známý ti to potvrzení o likvidaci za značky a typovej štítek karosérie dají.


4.3.07, 20:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Sotva jsme jakž takž utlumili Serifuse, tak je to tu znovu.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


4.3.07, 20:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Martin píše:
Sotva jsme jakž takž utlumili Serifuse, tak je to tu znovu.


Klíd :D

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


4.3.07, 20:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Online
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Matthes píše:
Martin píše:
Sotva jsme jakž takž utlumili Serifuse, tak je to tu znovu.


Klíd :D


přesně dycky to nějak dopadne :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


4.3.07, 20:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
nebo to jen ten stávající majitel odhlásí na tebe, to znamená, že když jdeš na přepis tak původní majitel auto ze sebe odhlásí na tebe a ty ho hned přihlásíš, no a pokud nechceš platit pojistku kvůli přepisu tak on ho na tebe odhlásí ale ty už ho na sebe nepřihlásíš a v podstatě se na úřadě neukazuješ (není třeba aby jsi tam chodil). On tam jen příjde s tvejma iniciálama a řekne že chce auto odhlásit na tebe. Nepotřebuje pojistku ani evidenčku a ani technickou


4.3.07, 21:07
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
To zas není tak jednoduchý, evidence auta a pojištění je povinný, můžou si toho nevšimnout třeba dva roky, ale pak ti vyměří pojistný zpětně a ještě dostaneš flastra za nepřihlášený auto. Dočasně to jde vyřešit tak, že se značky dají do depozitu, tam ale můžou být maximálně rok a nevydají je, pokud auto nemá platnou STK.


4.3.07, 21:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Drak píše:
To zas není tak jednoduchý, evidence auta a pojištění je povinný, můžou si toho nevšimnout třeba dva roky, ale pak ti vyměří pojistný zpětně a ještě dostaneš flastra za nepřihlášený auto. Dočasně to jde vyřešit tak, že se značky dají do depozitu, tam ale můžou být maximálně rok a nevydají je, pokud auto nemá platnou STK.



Tohle zase tak do podrobna neznám protože jsem to nikdy nedělal ale kamarád má na sebe takhle už asi 30 aut a xkrat jsem mu řikal ať už s tím něco dělá ale on jen mává rukou, pojistky na to neplatí a auta už ani fyzicky neexistujou, papíry taky od nich nemá ale jsou na něj ohlášený ale ne přihlášený :lol: nevěří mě že se z toho jednou šeredně po**re :lol:


4.3.07, 21:45
Profil

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Příspěvek 
taťka má obdobnej problém, před šesti rokama prodal žigulíka ukrajincům na náhradní díly, zrušil pojistku ale odhlásit to auto ze sebe mu nechtějí protože nemá papír o ekologické likvidaci. a ten už získat nijak nemůže protože ukrajinci sou na ukrajině a kontakt na ně nemá. a co teď? doma se mu válí značky, techničáky a kupní smlouva, auto je psaný na něj a on neví co s tím


4.3.07, 22:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Belial píše:
taťka má obdobnej problém, před šesti rokama prodal žigulíka ukrajincům na náhradní díly, zrušil pojistku ale odhlásit to auto ze sebe mu nechtějí protože nemá papír o ekologické likvidaci. a ten už získat nijak nemůže protože ukrajinci sou na ukrajině a kontakt na ně nemá. a co teď? doma se mu válí značky, techničáky a kupní smlouva, auto je psaný na něj a on neví co s tím


Jestli má techničák, tak se určitě najde někdo, kdo mu za mírný poplatek (1500) vystaví lejstro o ekolikvidaci.
A nebo to čestné prohlášení, že auto už neexistuje.

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


5.3.07, 10:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
nebo at ty papíry prodá.Jěště jedno řešení-zajít na policajty a nahlásit krádež..

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


5.3.07, 18:11
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 602
Bydliště: Praha-Zizkov
Příspěvek 
barton>> Mas nake zkusenosti z hlasenim kradeze? Potrebuji poradit jak se zbavit papiru. Mel jsem favorita, ktereho jsem postupne prodaval na ND ale nez sem stacil prodat papiry, nekdo mi z nej ukradl znacky. Tedka uz z auta zustal jen stitek a uriznute vinko, ale bez znacek to nikdo nekoupi. Co je nejlepsi, nahlasit kradez celeho auta? Taky muzu pozadat o vystaveni novych spz, ale nechce se mi to delat a pak este platit eko likvidaci. prosim poradte nekdo kdo se v tom vyznate.


6.3.07, 09:09
Profil ICQ

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek taky bych potřeboval radu...
kamarád chce koupit Favorita který je odhlášený na někoho kdo ho prodal nynějšímu majteli od kterého ho chce koupit kamarád... to znamená že se musí zajet za tím na koho je to odhlášené a domluvit, aby to podruhé odhlásil na kamaráda? :?: :shock:

_________________
Favorit LPG


7.3.07, 02:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 602
Bydliště: Praha-Zizkov
Příspěvek 
doom> jj je to tak, zajet za tim prvnim clovekem at to odhlasi na kamarada. A nebo at to ten prostredni prihlasi na sebe a pak teprve odhlasi na kamarada.


7.3.07, 07:23
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jarda S. a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz