Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 08:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Štartér 
Autor Zpráva

Příspěvky: 183
Příspěvek Štartér
Prosim vas kde by sa dal kupit starter s reduktorom na skodu 120.
Mam motor s favorita a nejako ten moj obycajny starter nevladze.
Mal som to aj tak, ze som mal veniec normalne origos favoritacky a starter tiez favoritacky, ale nechcelo to startovat dral zuby na venci. Neviem preco :shock: a doteraz to nechapem. Tak som musel vymenit veniec za normalny Skoda 120 a musel som dat starter tiez zo skody 120. Sice to startuje, ale je citit ze ten starter startuje len tak tak.


10.3.07, 10:58
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a v jakém stavu máš akumulátor, kabely, kostry, dobíjení, řemen altíku, to bude lepší cesta než předělávka na redukovaný miloš


10.3.07, 15:32
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
By mě zajímalo jak jsi dostal favoritovej starter do škodovky když je uplně jinak natočenej, a jen tak náhodou nemá favoritovej starter jinou vzdálenost na favoritovej převodovce od věnce než stodvácovej na stodvacítkovej převodovce?


10.3.07, 15:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Kristensen píše:
By mě zajímalo jak jsi dostal favoritovej starter do škodovky když je uplně jinak natočenej, a jen tak náhodou nemá favoritovej starter jinou vzdálenost na favoritovej převodovce od věnce než stodvácovej na stodvacítkovej převodovce?


škoda že nemohu naplnit tvůj zájem, já jsem redukovaný starter do 120 nikdy nedával, a pokud se mám hrabat ve 120 najdu si milion výmluv no znáš, i to musím občas dělat, ale když to tak čteš tak to pár lidí řeší, já jsem to teda na vlastní oči neviděl a ni po tom netoužím, proto radím spravit starý miloš


10.3.07, 18:07
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Záleží na kombinaci, co máš na autě, převodovku počitám 120, ale de o věnec a startér. Vyrábí se i 120 reduktor, stojí okolo 2500,-. Favo má totiž jinak vzdálenost od věnce než 120 a jinej počet zubů. Nejjednodušší je dát věnec z 120 a koupit na vrakáču reduktor z favorita, pořídíš ho okolo 1000,- a dokoupit volnoběžku s přírubou na reduktor 120, stojí okolo 800,- ale záleží, co máš na autě za věnec.


10.3.07, 18:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 947
Příspěvek 
jestli tam máš věnec ze 120 doporučuji tuto přestavbu http://skoda-upravy.wz.cz/main/index.ph ... ha=#koment


11.3.07, 23:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 57 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz