Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 17:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Motor z feldy do skody 105L 
Autor Zpráva
Příspěvek Motor z feldy do skody 105L
Zdravim, chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s motorem 1.9 D ve staré škodovce r.v.1982. Napadlo mě, když se do škodovky dává motor z Favorita a ten samej se dával do Felícií, že by mohlo jít dát Diesel motor z Feldy do škodovky. Bylo by to docela zajímavý ne?
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli nemáte zkušenost z centrálem ve škodě 100, r.v. 1976. Je tam jinej mechanizmus, tak nevim jestli by to nějak šlo.
Pak mě napadla další blbost: Servo (posilovač řízení) ve škodovce 105L.
Jestli někdo něco ví, předem děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním pěkného dne, Jakub Bánom. Mail: bany.xf.wz.cz@seznam.cz


11.4.06, 20:15
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
no kdyz jde do 130-tky nacpat 1,9TDI 81KW z Octavky...neveril sem dokud sem to na vlastni oci nevidel a neslysel. Ma to kluk tady kousek vedle - z Bohumina. myslim ze na http://www.tuning-forum.org by si na neho mohl najit kontakt

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


11.4.06, 20:42
Profil
Příspěvek 
Ale to bude chtít asi větší zásah. myslim si ze by bylo jednoduzsi tam dat ten motor z feldy. Ale i pres to dik.


11.4.06, 20:53
Příspěvek 
Nejsem si jistý, ale pravděpodobně budeš muset dát redukci mezi motor a převodovku - ve felicii 1,9D byla převodka jiná(diesel má jiný výkonový průběh a tomu musí odpovídat zpřevodování) a pak, co chceš dělat s váhou toho motoru??, jasně upravíš nápravu a nosníky, možná osadíš tvrdší pružiny - tohle vsechno tě asi čeká a ten motor pak v kastli držet bude. Ale pořád to bude Kurava těžký..., vždyť je to litiňák!!! Ale hodně zdaru!!!


12.4.06, 06:37
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz