Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.10.24, 09:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Další
 Uprava ECU - SIMOS 2P (Fel MPi) 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek 
simos ma na ovladanie cidla klepania jeden specialny cip, teraz ti nepoviem ktory - ale da sa vymenit za iny v pripade ze by si chcel citlivejsiu detekciu, pripadne inu charakteristiku. samotne ovladanie je bohuzial sucastou programu, skusal som sa do toho naburat ale este som nenasiel spravny SW ktory je schopny dekodovat cely program a v pripade uprav ho potom zase skompilovat. to je hudbou buducnosti, isto sa to da len treba prist na to ako. zatial mi staci, ze si viem posunut mapy :)

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


29.6.10, 07:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Jejej zlatý webery :D No uvidím jak to bude fungovat. Snad to bude bez problémů. Darklord: A jaký soft je nejlepší sehnat na to čtení řídící jednotky?


29.6.10, 11:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek 
na citanie a zapis cipu dostanes SW na cdcku s tym programatorom, je tam k tomu aj ovladac. na upravu map uz som pisal niekedy davnejsie (ECM2001, WinOLS)

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


29.6.10, 11:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
http://aukro.cz/item1094678958_ecu_prem ... _soft.html :lol: :lol: a darklord to objednává z druhýho konce světa :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


29.6.10, 12:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek 
Sadra17: tak teraz si ma fakt nasral. Kup si ten soft a skus na nom upravit mapu na felde cez OBD. Az to pomocou toho dokazes, kupim ti auto podla vlastneho vyberu. Myslis si ze keby to slo robit po kabli tak sa tu serem s mikropajkou, citanim desiatok datasheetov od pameti, zhananim programatoru a ostatneho vybavenia? O M G !

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


29.6.10, 12:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
:lol: je mi to jasný že to nejni jentak jinak by za to ostatní nechtěli přes dva litry :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


29.6.10, 19:18
Profil ICQ

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Ajaj a je to tady Už jsem to tak nějak přepáchal, ale nemůžu se VAGem dostat do jednotky,abych mohl přihlásit klíč a nastartovat, prostě to vůbec nekomunikuje. Jediný co tam nemam namontovaný, je přístrojovka, nevíte někdo jestli to tomu MPi nevadí?


1.7.10, 23:42
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek 
no, a je ta jednotka funkcna? pretoze to vraj ide zapojit aj na stole tym ze zapojis 3 piny nejak +, -, K-Line a jednotka vali cez vag

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


2.7.10, 05:51
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
A z jednotky to jde pak už jen do immo? Můžu zkusit jinou.


2.7.10, 07:51
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek 
no imo samo o sebe neviem, to som este nestihol riesit pretoze nemam vsetku kabelaz k tomu. ale jednotka by mala komunikovat cez vag aj bez imo

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


2.7.10, 07:55
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Aha, tak tam bude ještě pár zakopaných psů. Ono je to těžký, když máš vyndanou spínačku a místo toho udělaný jen panel s tlačítky, přístrojovku vyndanou udělanou z jiných budíků atd. Tam se pak přecvakl někde kablík a je to na dlouhý hledání...


2.7.10, 08:02
Profil

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Tak už jsem téměř hotov, zakopanej pes byl ve špatný kostře. Teď už jen drobnost, nenapsal byste mi někdo přesný postup na přihlášení klíče k jednotce, aby mě pustil imobilizér? Přes VAG Dík


3.7.10, 17:23
Profil

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Čau, tak jsem dneska poprvé motor rozběhnul a projel. Jede to docela dobře, ale zdálo se mi to chudý, tak jsem tam dal vstřiky z audi 1,6 a bylo to dost lepší. Ještě by to ale podle mě chtělo a na volnoběh houpou otáčky, ale klapkou, to není, protože v 1,3 to běželo úplně v poho.


24.8.10, 21:00
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12490
Příspěvek 
hej ja som zase zabudol ten balik v garazi, hned zajtra po ceste z prace to hodim na postu, velka omluva. Co sa tyka vecsich vstrekov tiez som o tom uvazoval, ale skorej v kombinacii s tym ze by som chcel nejakym sposobom urobit sekvencne vstrekovanie miesto 2+2 (zrejme pomocou rozdelovaca, este nad tym uvazujem) a tym padom by vstrek za kratsi cas musel pustit viac benzinu, no uvidime co z toho bude

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


24.8.10, 21:02
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 35
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
To by se mělo dát teoreticky obejít ještě jedním způsobem a to že z palivové lišty vyřadíš, regulátor tlaku a dáš tam nastavitelný a pak tam nastavíš větší tlak a jde tam víc benzínu.


24.8.10, 21:56
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz