|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Proč? Nastaví kliku na 0° dá tam držák rozdělovače i s rozdělovačem tak, že palec pude na vývod k prvnímu válci a pak si udělá předstih.. Když to nechytne, tak jen o 180° otočí vzájemně VN kabely a je to, ne?
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.3.07, 12:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
A pak se mu v tom bude někdo šťárat, přehodí kabely zpátky a bude si rvát vlasy, proč to nechce chytit, když už něco dělám, tak aspoň pořádně, kor na vlastním, ne? 
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 30.3.07, 18:40 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Jistě, souhlasím s tebou že nejlepší je dělat vše pořádně tak jak má být  O tom nebůže být sporu. Ale pokud třeba člověk dodělává motor a je už pozdě v noci, jednomu se chce spát, tak to jde udělat i takto s tím, že se to někdy v budoucnu přehodí tak jak to má být správně, ne?
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.3.07, 09:09 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
našešl jsem doma rozdělovač, ale je z užovky, takže asi budu muset sehnat novej..
|
| 2.4.07, 18:34 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Marra píše: našešl jsem doma rozdělovač, ale je z užovky, takže asi budu muset sehnat novej..
Jestli je ze 120 je možno jej dát i do Rapida 130 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 3.4.07, 09:04 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
Tak -problém je vyřešen! vyměnil jsem rozdělovač a vše je v absolutním pořádku! Auto jede jako máslo a jsem nadmíru spokojenb!!! Stejný problém měl i strýc se stopětkou na plyn a taky je to rozdělovač:)
|
| 14.4.07, 19:59 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|