| Autor |
Zpráva |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
 jede pouze se starterem
umyl sem auto chci zajet a ejhle, když startuju chytne hned a jakmile startér pustim tak zhebne, na plyn reaguje taky jen se startérem(různě sešláplej plyn) ale pak stejně zdechne... neni to třeba voda někde jak sem to myl?? sem z toho dost vyjukanej protože ještě před hodinkou šlapala jak Švýcarky
_________________ život je boj, bohudík
|
| 31.3.07, 11:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: jede pouze se starterem
ak máš indučku s predradným odporom tak ti odišiel ten odpor, zožeň nový, alebo celú indučku...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 31.3.07, 11:53 |
|
 |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
 Re: jede pouze se starterem
michalkatka píše: ak máš indučku s predradným odporom tak ti odišiel ten odpor, zožeň nový, alebo celú indučku...
to snad ne.. sem jí na podzim kupoval novou.. doprdele... jak to mohlo odejít?? sakraaaa nová stojí 280 korun.. další prachy...
_________________ život je boj, bohudík
|
| 31.3.07, 12:01 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Treba je jen v riti ten vodic od odporu k samotne civce - ten kratkej, nebo upadly konektory ... 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 31.3.07, 12:17 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Tak jestli kupuješ novou za 280kč tak to je nějaká polská či co, ne? CZ stojí tak okolo 400-500 peňazí
Jestli je cívka v kopřivách zjistíš tak, že ten černý drát s fastonem co jde na ten předřadný odpor odpojíš a zapojíš ho za odpor (cívka bude mít neustále napětí 12V). Na vyzkoušení to ta cívka přežije. Když to pojede, je ten odpor zničený...
Ale nejdřív to nech vyschnout, voda je v elektrice špatná věc 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.3.07, 12:25 |
|
 |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
Matthes píše: Treba je jen v riti ten vodic od odporu k samotne civce - ten kratkej, nebo upadly konektory ... 
díky bylo to tim přívodnim kablíkem..až tam držel jen sporadicky
_________________ život je boj, bohudík
|
| 31.3.07, 12:26 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
já odpor nemam vůbec 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 31.3.07, 12:28 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Sadra17 píše: já odpor nemam vůbec 
Tak to mas starsi civku, je nevyhodna na zimu pac pri startovani prilis klesne napeti a civka nedava tolik kV kolik ma
Tvoje je delana na 12V, ty nase novy na 9V 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 31.3.07, 13:09 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
No Matthesi, je otázkou jestli třeba sádra nemá normální odporovou cívku kterou osádroval tím, že odpor vyhodil a napájí jí stále těmi 12V páč to dělá větší jiskru..
Jinak ta nevýhodnost na zimu není tak hrozná - leonid má taky bezodporovou a jak krásně startuje  Dokonce (to je pozoruhodné) startuje tím líp čím je venku vetší zima 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 31.3.07, 13:13 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Šemik píše: No Matthesi, je otázkou jestli třeba sádra nemá normální odporovou cívku kterou osádroval tím, že odpor vyhodil a napájí jí stále těmi 12V páč to dělá větší jiskru.. No mas recht, bych se tomu ani nedivil  Šemik píše: Jinak ta nevýhodnost na zimu není tak hrozná - leonid má taky bezodporovou a jak krásně startuje  Dokonce (to je pozoruhodné) startuje tím líp čím je venku vetší zima 
To se pozna hlavne pri slabsi baterce, treba kdyz stoji dele v zime. Nj, leonid je stavenej na horsi podminky 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 31.3.07, 14:27 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Matthes píše: Sadra17 píše: já odpor nemam vůbec  Tak to mas starsi civku, je nevyhodna na zimu pac pri startovani prilis klesne napeti a civka nedava tolik kV kolik ma  Tvoje je delana na 12V, ty nase novy na 9V 
cívka je relativně nová (2 roky) 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 31.3.07, 17:50 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Sadra17 píše: cívka je relativně nová (2 roky) 
Ale jo, i dneska se tyhle prodavaj. Je to starsi model ... 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 31.3.07, 18:18 |
|
 |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
Šemik píše: Tak jestli kupuješ novou za 280kč tak to je nějaká polská či co, ne? CZ stojí tak okolo 400-500 peňazí 
tak asi 480..vim, že 80 ale je česká, ještě se mě ptala jestli českou
_________________ život je boj, bohudík
|
| 1.4.07, 09:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|