| Autor |
Zpráva |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
Kuci dneska to už nestihnu mám tu fofr který jsem ani v nejmenším nepředpokládal a domů se dostanu bůh ví v kolik  Takže zejtra slibuju 
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 24.8.10, 17:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
 POZOR
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=19669
Pravidla chování na fóru Škoda TechWeb píše: i) Warez, linky na download crack programů, hudby, videa a jiné odkazy na nelegálně šířený obsah jsou zakázány. Tato témata nebo příspěvky budou moderátorem/administrátorem odstraněny.

|
| 24.8.10, 18:40 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
při instalaci to chce heslo 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 24.8.10, 20:11 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
Hasło do instalacji: TeCaRForUm.Com.uA_au*8a*_jd91#M%b^a@#!$///A
ale já ho zadaval do samotné isntalace ne do hardlocku
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 24.8.10, 20:14 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
nefunguje
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 24.8.10, 20:19 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
mě jo už pul roku, prostě je třeba to stáhnout vše dokupy, tak hledej správnu formu na torrentu
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 24.8.10, 20:20 |
|
 |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
Víte neboj vím že to tam je a myslím na to...
Tak už to mám nahozené na uloz.to takže si případní zájemci napište o link přes SZ. Abych nezapomněl pokud potřebujete na nejnovější vozy Škoda tj. rok výroby 2008 a dál tak nepište ty tam nejsou.
Ceny jsou víc jak dva roky staré, ale co jsem zatím potřeboval to se veskrze většinou shodovalo s cenou dnes plus mínus max pár desítek korun. Snad by bylo možné ceník aktualizovat, ale nevím nezkoumal jsem... na tom mi až tak nezáleželo. Prostě a jednoduše jak jsem to našel tak to posílám dál. 
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 25.8.10, 12:12 |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
etka zprovozněna vyzkoušena  dík moc
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 27.8.10, 01:30 |
|
 |
|
jožo
Registrován: 22.8.08, 19:26 Příspěvky: 44 Bydliště: Liptovský Mikuláš
|
" ...tak už to mám nahozené na uloz.to takže si případní zájemci napište o link přes SZ..."
Prosím, jak si mám napsat přes SZ o ten link na ulož.to? Děkuji.
_________________ Škoda Forman BMM 1994
|
| 24.9.10, 14:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|