Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 17:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Svíčky pro MPI do Fáčka? 
Autor Zpráva
Příspěvek Svíčky pro MPI do Fáčka?
Ahoj,

nevíte někdo, jestli můžu dát svíčky určené pro Feldu MPI (40 i 50kW) do Fáčka BMM 50kW? Jedná se o tříbodové Brisk Tuning.

Díky moc.


15.4.06, 03:25
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
www.brisk.cz :roll:


16.4.06, 07:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Svíčky pro MPI do Fáčka?
Tom píše:
Ahoj,

nevíte někdo, jestli můžu dát svíčky určené pro Feldu MPI (40 i 50kW) do Fáčka BMM 50kW? Jedná se o tříbodové Brisk Tuning.

Díky moc.


Fačka sa robili aj MPi? nemyslíš BMM?


16.4.06, 08:07
Profil
Příspěvek 
Brisk rovnou zahod a kup poradne svicky spravneho typu. Bud NGK nebo Denso


16.4.06, 11:57
Uživatelský avatar

Příspěvky: 286
Bydliště: ČR
Příspěvek 
Nějaké zmatené odpovědi...

Kdo tu tvrdil, že ve Favoritu bylo MPI?
Proč by ty tříbodové Brisky měl zahazovat, když je snad ještě ani nekoupil?

Osobně si myslím, že to i s nimi nějak pojede. Jestli lépe nebo hůře, to netuším, ale co by člověk neobětoval pro tuning, že? :lol:


16.4.06, 13:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Svíčky pro MPI do Fáčka?
michalkatka píše:
Tom píše:
Ahoj,

nevíte někdo, jestli můžu dát svíčky určené pro Feldu MPI (40 i 50kW) do Fáčka BMM 50kW? Jedná se o tříbodové Brisk Tuning.

Díky moc.


Fačka sa robili aj MPi? nemyslíš BMM?


jasné, zle som si prečítal názov témy... sorry


16.4.06, 15:17
Profil
Příspěvek 
Jj, koukal jsem na stránky Brisku, Tuning svíčky pro Fáčko tam v katalogu nemají. Jen DOR15LGS pro zmíněnou Feldu MPI.
Mě by jen zajímalo, jestli někdo nemá zkušenosti s použitím těchto svíček u Fáčka? Myslím, že zase takové rozdíly mezi MPI a BMM nejsou; vlastně jen v přípravě směsi, a pak hlavně v tom, že BMM má ještě zapalování přes rozdělovač, a MPI má zapalovací lištu. Proto netuším, co by to udělalo, kdybych MPIčkový svíčky dal do BMM... :?

Jinak myslím, že Brisk úplně nejhorší značka není. A vzhledem k tomu, že ještě chodím do školy a neoplývam kontem jako Bill Gates :) , je pro mě rozhodující cena - Brisk za 180 Kč nebo Denso za 580 Kč...? :)


16.4.06, 19:39
Příspěvek Svíčky
Jinak myslím, že Brisk úplně nejhorší značka není. A vzhledem k tomu, že ještě chodím do školy a neoplývam kontem jako Bill Gates :) , je pro mě rozhodující cena - Brisk za 180 Kč nebo Denso za 580 Kč...? :)


Já si koupil dvoubodový svíčky NGK a frčí to ohodně líp


16.4.06, 20:39
Příspěvek Re: Svíčky
[quote="Hujer"]Jinak myslím, že Brisk úplně nejhorší značka není. A vzhledem k tomu, že ještě chodím do školy a neoplývam kontem jako Bill Gates :) , je pro mě rozhodující cena - Brisk za 180 Kč nebo Denso za 580 Kč...? :)


Já si koupil dvoubodový svíčky NGK a frčí to ohodně líp


Jěště sem zapoměl že čtyři svíčky vyšly na 800kč..... :D


16.4.06, 20:40
Příspěvek 
Dvoubodový? To slyším poprvé :-) Ale za 800 Kč to je slušný! A říkáš, že je to hodně znát? Máš stříkačku, nebo karbanátek? :)


17.4.06, 15:37

Příspěvky: 162
Příspěvek 
můžes tam dát cokoliv co odpovídá závitu a dilce zavitu. ale na výkonu ani na životnosti motoru to nepoznáš. koupil bych nejlevnejsi brisk klasika co tam patri a vydrzí ti aj 50 tis.km nelam si hlavu NGK je to znacka ale cena je velka za stejnou funkcnost
je pravda ze lepsi svícky vydrži dele km a vysi teploty ale zbytecne je to drahy .
Briskami mam velice dobrou zkušenost jsou levné a učine... mam dojem ze ve fávu bmm jsou brisky už od výroby a felina MPi má myslim NGK ale nejsem si jist


17.4.06, 20:32
Profil
Příspěvek 
Jak píšeš - na výkonu to nepoznám? Ani když tam dám tříbodový? Proč by se potom dělaly? :-)
Takže když koupím nějaký tříbodový pro Feldu MPI, třeba ty Brisky, v nejhorším případě tím nic nezkazím. Toto jsem chtěl slyšet. :)


17.4.06, 20:43

Příspěvky: 162
Příspěvek 
mam stim docela zkusenosti... kamos tribod ma ve favu jediný co je na to dobrý že jiskru ma vetši(nepoznas to na chodu nejak zvlást) a jiskra si vybere na kterou elektrodu chce palit... nic vic nic min.... a zivotnost je voneco vetsi. vo nic jinýho nejde driv sem si to taky myslel ale ted uz ne..... do novýho auta jakoje fab nebo oct. tak tam se to dáva jak ve 3bod tak 1 bod a prý to nejde nejak poznat. a davaji se tam NGK a ty jsou mastný jako svina . platis za znacku a nekdo i za blbost :)


17.4.06, 21:08
Profil

Příspěvky: 126
Bydliště: Jaromer
Příspěvek 
brisky nejsou špatný svíčky :-) ja je jezdim všude a roky a zpokojenost... Ale PAL byly lepší a ISOLATORy z Polska se míň zasírali

_________________
brouk pytlík-všechno znám, všechno vím, všude jsem byl


18.4.06, 14:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
ty tuningový Brisky pro MPi jsou nanic. Brácha je měl v MPI a auto moc nejelo a škubalo i zahřátý. Dal tam obyčejné Brisky a bylo to O.K.


18.4.06, 17:51
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz