Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 mrazová pojistka podruhý!! 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 12.3.07, 23:16
Příspěvky: 220
Příspěvek mrazová pojistka podruhý!!
Tak jsem ji konečně vytáhl. Navrtal jsem díru, stršil tak kulatý kleště a vytlačil ven. Je strašně zanešená, nevivím se, že tekla. Teď stačí ten otvor vyčistit, koupit novou, narvat ji tam a je hotovo :D

_________________
Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG


5.4.07, 10:32
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 12.3.07, 23:16
Příspěvky: 220
Příspěvek 
nemáte nějaký typ na to, jak ji tam nacpat? Mám to před tím ještě něčím napatlat?

_________________
Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG


5.4.07, 10:34
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Naklepnout ji tam pomocí přiměřeného oříšku z goly :wink: Nemusí se patlat ničím, pokud ale náhodou netěsnila a tekla tak ji možno napatlat třeba nějakým epoxidem :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


5.4.07, 10:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.06, 11:30
Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Natiera sa to syntetickou farbou alebo tesniacim tmelom.


5.4.07, 13:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.022s | 10 Queries | GZIP : Off ]