Problémy s chlazením (fávo)
| Autor |
Zpráva |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Tak to opravdu vypadá na hlavu dolů  Tenhle termostat mi sice drží teplotu parádně, ale z pod víčka na expanze jde asi kouř. To to nový těsnění pod hlavou moc nevydrželo, to bude za 30tis km potřetí hlava dolů. 
|
| 5.4.07, 08:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
A kdo ti to dělal? Tak to je blbý jestli to budeš muset sundat znova to se někde stala chyba, já bych to viděl na křivou nebo prasklou hlavu a nebo jsou spařený kroužky pod vložkama a vložky spadly dolu.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 5.4.07, 09:53 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Kristensen píše: A kdo ti to dělal? Tak to je blbý jestli to budeš muset sundat znova to se někde stala chyba, já bych to viděl na křivou nebo prasklou hlavu a nebo jsou spařený kroužky pod vložkama a vložky spadly dolu.
Dělal mi to známej za pět peněz, ale já jsem si u toho byl taky. Nejhorší je, že ty pátálie s hlavou mám od prva začátku. Když jsem to koupil před dvěma lety, tak to právě taky tlakovalo do vody i olejem. Tak jsem to nechal dělat u jedný firmy, broušení hlavy s prací 2500,-. Asi po dvaceti tisících, šel motor na tři válce, tak se povyměňovalo a vyzkoušelo skoro všechno. Taky se přišlo na to, že borci proházeli šrouby na hlavě, takže tam byl třeba šroub dotaženej na krev, ale podložka pod ním byla volná. Tenhle kluk co mi to dělal na podzim je docela pečlivka, ale nemá pořádnou dílnu s vybavením, tak je klidně možný, že třeba prasklinka v hlavě se přehlídla.
|
| 5.4.07, 10:47 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
To by chtělo okouknout jestli nejsou utopený vložky a na tu hlavu ti stačej dobrý oči kartáč a někdy šroubovák na uloupnutí karbonu a pokud to budeš sundavat tak nejvíc na hlavě hledej na těch válcích který jsou umytý nebo nejčistčí a nebo hodně donrej digitál foťák, vyfotit jednotlivý spalováky a poslat, i na fotkách se to dá najít.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 5.4.07, 11:03 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Nejste někdo z okolí Lanškrouna a nemáte čas na výměnu těsnění pod hlavou. JÁ měl sjednanýho pána, ale to padlo. Nechce se mi jezdit další celý týden s přehřívajícím se autem. Sám jsme to ještě nikdy nedělal, tak nevím jestli se do toho pouštět.
|
| 5.4.07, 18:38 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Pokud sis nevšiml tak já jsem z Českej Třebovej což je asi 20km
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 6.4.07, 12:20 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Kristensen píše: Pokud sis nevšiml tak já jsem z Českej Třebovej což je asi 20km
A myslíš, že by jsi se mi na ten motor podíval. Těžko říct co to bude, chlapi říkali, že to může být utopená vložka, praslká vložka, prasklá hlava atd.
|
| 6.4.07, 13:42 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
238 397 716 máš ICQ? tohle je moje
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 6.4.07, 13:55 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Tak auto je spravený, byli utopený všechny vložky válců a už bylo načatý těsnění. Auto přestalo tlakovat do vody a začalo topit. Dík všem za rady.
|
| 8.4.07, 19:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|