Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Problémy s chlazením (fávo) 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Tak to opravdu vypadá na hlavu dolů :( Tenhle termostat mi sice drží teplotu parádně, ale z pod víčka na expanze jde asi kouř. To to nový těsnění pod hlavou moc nevydrželo, to bude za 30tis km potřetí hlava dolů. :cry:


5.4.07, 07:03
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
A kdo ti to dělal? Tak to je blbý jestli to budeš muset sundat znova to se někde stala chyba, já bych to viděl na křivou nebo prasklou hlavu a nebo jsou spařený kroužky pod vložkama a vložky spadly dolu.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


5.4.07, 08:53
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Kristensen píše:
A kdo ti to dělal? Tak to je blbý jestli to budeš muset sundat znova to se někde stala chyba, já bych to viděl na křivou nebo prasklou hlavu a nebo jsou spařený kroužky pod vložkama a vložky spadly dolu.


Dělal mi to známej za pět peněz, ale já jsem si u toho byl taky. Nejhorší je, že ty pátálie s hlavou mám od prva začátku. Když jsem to koupil před dvěma lety, tak to právě taky tlakovalo do vody i olejem. Tak jsem to nechal dělat u jedný firmy, broušení hlavy s prací 2500,-. Asi po dvaceti tisících, šel motor na tři válce, tak se povyměňovalo a vyzkoušelo skoro všechno. Taky se přišlo na to, že borci proházeli šrouby na hlavě, takže tam byl třeba šroub dotaženej na krev, ale podložka pod ním byla volná. Tenhle kluk co mi to dělal na podzim je docela pečlivka, ale nemá pořádnou dílnu s vybavením, tak je klidně možný, že třeba prasklinka v hlavě se přehlídla.


5.4.07, 09:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
To by chtělo okouknout jestli nejsou utopený vložky a na tu hlavu ti stačej dobrý oči kartáč a někdy šroubovák na uloupnutí karbonu a pokud to budeš sundavat tak nejvíc na hlavě hledej na těch válcích který jsou umytý nebo nejčistčí a nebo hodně donrej digitál foťák, vyfotit jednotlivý spalováky a poslat, i na fotkách se to dá najít.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


5.4.07, 10:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Nejste někdo z okolí Lanškrouna a nemáte čas na výměnu těsnění pod hlavou. JÁ měl sjednanýho pána, ale to padlo. Nechce se mi jezdit další celý týden s přehřívajícím se autem. Sám jsme to ještě nikdy nedělal, tak nevím jestli se do toho pouštět.


5.4.07, 17:38
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Pokud sis nevšiml tak já jsem z Českej Třebovej což je asi 20km

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


6.4.07, 11:20
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Kristensen píše:
Pokud sis nevšiml tak já jsem z Českej Třebovej což je asi 20km


A myslíš, že by jsi se mi na ten motor podíval. Těžko říct co to bude, chlapi říkali, že to může být utopená vložka, praslká vložka, prasklá hlava atd.


6.4.07, 12:42
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
238 397 716 máš ICQ? tohle je moje

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


6.4.07, 12:55
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Tak auto je spravený, byli utopený všechny vložky válců a už bylo načatý těsnění. Auto přestalo tlakovat do vody a začalo topit. Dík všem za rady.


8.4.07, 18:33
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz