Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 15:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 413 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Další
 DarkLord - Ferrarit Combi aka Makač 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek 
:) Jasně je to ono... :wink: Klobouček na dva křížové šrouby na levé straně karburátoru (z pohledu řidiče)... Karburátor dolů vůbec nemusí, ale je lepší si sundat filtrbox. Pak odšroubuješ obohacovač a připravíš si nějakou malou nádobku nebo hadru, protože obohacovač je kanálkem přímo spojenej s plovákovkou takže po demontáži ti z ní bude vytékat palivo. Obohacovač rozlouskneš (je tam pružinka tak jí neztrať ani nenatahuj apod. - změníš náběh a charakteristiku průběhu obohacovače) a podíváš se na membránu... musí být pružná a hlavně musí být bez dírky tj. buď se podíváš proti světlu nebo kápneš na membránu benzín a koukáš jestli prosakuje. Jestli bude membrána vadná tak vyměníš obohacovač a jestli ne tak to nahodíš zpátky. Se vším všudy za 10-15 minut nemáš co dělat. :wink:

_________________
Favo 135 (G)LX '93


20.10.10, 21:02
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12487
Příspěvek 
Capricorn: Super, clovece ty az prides na zraz tak povinne dopadnes ako JR tento rok, pretoze ta budem zasobovat alkoholom :!:

Inak nasiel som na nete inzerat na lpg bombu, len je asi mesiac stary... myslite ze to este bude aktual? Teraz vecer tam uz volat nebudem tak som aspon cvakol sms, ak do rana nebude odpoved tak tam cinknem. Cena ludova, platnost tri roky... kuaaaa ja to uz chcem mat namontovane a spojazdnene.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


20.10.10, 21:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
Darklord: Nechceš něco z '94 color line? Namátkou tam jsou třeba stropní hodiny nebo zadní kouřový lampy...za chvíli (jestli ne teď v týdnu když jsem pryč) to půjde do šmelcu, tak kdybys něco potřeboval, klidně dej vědět. Je to 43kw? motronic...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


20.10.10, 21:09
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
BMM je 40kw :wink:
DL neříkal si že plyn ti do auta nesmí ? :lol: :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


20.10.10, 21:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6808
Bydliště: Slezsko
Příspěvek 
však nebude v autě, ale v batožinovom priestore :D


20.10.10, 21:10
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12487
Příspěvek 
Sadra17: no do auta v ziadnom pripade, do formana pojde.
Crowack: ceny? za odvoz to berem :) idealne keby tam bol aj panel pod radio, cierna palubka (hodila by sa mi len ta cast okolo budikov), zimaci, hodiny by som tiez neodmietol, pripadne tonovane okna na predok

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


20.10.10, 21:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
Kachnis píše:
paži píše:
spolehlivým, malým a levným (rozuměj suzuki swift :-D)


nic proti swiftu,ale auto kde je zadni lozisko nedilnou soucasti bubnu..to je trochu ujety..jinak proti swiftu nic, sice je osklivej, ale ten motor 0,988 je dobrej


jak jako nedílná součást? :shock:
ten motor neznám, ale 1.3 je pecka 8)


20.10.10, 21:18
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
vsecko tam je, zimaky tak 3mm na predku, disky beru ja...akorat s cenama nevim, musim to domluvit s majitelem, napis co vsechno bys chtel a v patek se s nim domluvim. Co je tam za sedacky si nejsem jistej, ale urcite sou tam ty, co tam byly z fabriky...
edit: Jo a hydroštely jsem si z toho kuchnul do zásoby, ty už tam nejsou...taktéž baterka...možná ještě poloosy bych si vzal, teda pokud zjistím, že mě pasujou na hyjenu :D

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


20.10.10, 21:19
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12487
Příspěvek 
sedacky uz mam, panel pod radio, kaplicku palubky, hodiny, pripadne kryty na lampy, tonovane skla do prednych dveri a zimaky :) hydrostely to nema, ale ak myslis naklapanie svetiel tak to mi funguje.

A prave mi prisla smsm ze nadrz uz neni, kua.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


20.10.10, 21:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
ok, zeptam se
hydrostelama jsem myslel to hloupy naklapeni, novy stoji litr :sick:
na nadrz se ti zeptam, druhej borec bude mozna davat pryc 120 na LPG...
Ty zimáky jak zezuju z těch disků, tak ti je dám klidně zadarmo...jenom jestli ještě k něčemu budou...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


20.10.10, 21:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Myslím, že DL chce toroidní nádrž... ve škodovce bude určitě válec.

Na obohacovač nemusíš sundávat filtrbox, je tam dobrý přístup i tak.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


20.10.10, 21:37
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek 
darklord: JJ na sraz určo dorazím tak se pak uvidí :)

gokralik: Píšu že je lepší sundat filtrbox ne že ho musí sundat. :wink: Rozhodně je pak práce pohodlnější to je bez diskuze a sundání filtrboxu je pár vteřin.

_________________
Favo 135 (G)LX '93


20.10.10, 21:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
No já ti nějak nevím... mě to přijde naprosto zbytečné... jako bys chtěl kvůli výměně oleje v převodovce sundávat kolo. Jasně, pak půjde na obohacovač pěkně vidět, ale vyměnit se dá velmi lehce i bez sundání filtrboxu. A jestli tam má DL hadice od reduktoru, tak sundat ho zase taková hračka není, pak mu to tam bude akorát plandat a zavázet.

Něco o tom vím, obohacovač měním poměrně často. :oops: Když totiž jezdím na LPG, nechávám tam starý, ale před přepnutím na benzín montuju nový. Takže cca 2× do roka toto provedu.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


20.10.10, 22:04
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek 
gokralik: Ale já ti vím... řešíme peachovinku :D Jestli sundá filtrbox nebo ne je už jen na něm. Že ty mi nemůžeš zapomenout tu poznámku k tomu štefu na nápravnici viď? :D Vždyť šlo defacto o houby a jestli se tě to nějak dotklo tak se omlouvám. :oops: :wink:

_________________
Favo 135 (G)LX '93


20.10.10, 22:09
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12487
Příspěvek 
gokralik: hovnooo, to je to az taka sracka? Sa napalim a dam tam sedr a bude po parade. inak nasiel som ho na nete za 300, to mi pride celkom moc, neda sa tam vymenit len ta membrana? nevies kde to zohnat (a za kolko) ? zeby som proste miesto jeteho v neznamom stave dal novu membranu a budem mat po probleme.
Capricorn: sundavat filterbox nebudem, je tam ten LPG bazmek, do toho by som nerad vrtat, ja mam z toho respekt
CROWACK: zo 120 nadrz nechcem, nekupoval smo si formana aby mi miesto v kufri brala nadrz :)

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


20.10.10, 22:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 413 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz