|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
PHOX
Registrován: 9.4.07, 16:47 Příspěvky: 9 Bydliště: Ostrava
|
 FELICIA – Jaké svíčky
Zdravím všechny. Jaké nejlepší svíčky do Feldy s motorem 136 BMM (rok výroby 1995)? Dvouelektrodové, tří, paltinu? Bude v tom vůbec rozdíl?
|
| 9.4.07, 17:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
platina a jednokontakt, vemeš velký TP a najdou ti v tabulkách a koupíš asi 600 korun miloš
|
| 9.4.07, 20:11 |
|
 |
|
Honzik.t
Registrován: 25.7.06, 06:23 Příspěvky: 130 Bydliště: Šumperk
|
Měl jsem na feldě 136bmm tříbody a nic moc teď jsem koupil platinový Brisk DR15YPP a je to úplně něco jinýho, líp to startuje a mnohem líp taáhne při studeným motoru. stojí 120kus
|
| 10.4.07, 06:52 |
|
 |
|
PHOX
Registrován: 9.4.07, 16:47 Příspěvky: 9 Bydliště: Ostrava
|
Honzik.t píše: Měl jsem na feldě 136bmm tříbody a nic moc teď jsem koupil platinový Brisk DR15YPP a je to úplně něco jinýho, líp to startuje a mnohem líp taáhne při studeným motoru. stojí 120kus
Díky všem za odpovědi. DR15YPP, to je jedna vnější elektroda a platina na obou elektrodách? Máš taky BMM?
|
| 10.4.07, 07:43 |
|
 |
|
Honzik.t
Registrován: 25.7.06, 06:23 Příspěvky: 130 Bydliště: Šumperk
|
mám taky BMM, myslel sem že to sou obě elektrody platinový ale na svíčce je napsaný ytrium platina takže vnější kontakt je asi ytrium a vnitřní platina
|
| 11.4.07, 07:08 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Honzik.t píše: mám taky BMM, myslel sem že to sou obě elektrody platinový ale na svíčce je napsaný ytrium platina takže vnější kontakt je asi ytrium a vnitřní platina
a není tam náhodou PYC a to Y je vysunuté jiskřiště? miloš
|
| 11.4.07, 17:51 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|