Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 17:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Skoda120 se zasekava 
Autor Zpráva

Příspěvky: 14
Bydliště: Galanta SR
Příspěvek Skoda120 se zasekava
Caute hosi prosim Vás poradte mi co to moze byt pred nedávnom bolo menené tesnenie pod valcom potom kamos hovoril aby som preiel 500 km a potom radsej nový olej a filter, a nastavit este ventily, po vymeneni tesnenia auto islo tak slabsie, neakcelerovalo to tak ako pred tym, myslel som si ze nastavenie ventilov tento problem vyriesi ale nie, tak iste ked sliapnes na pedal na 1, zasekava to troska a potom az ucitis tu *silu*, a potom ked davas 2,3,4 tak isto zasek,zasek, zasek a po 3-4 sek az du tu silu ktoru by mal dat hned - co to može byť - oradťe prosím


18.4.06, 20:34
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 59
Bydliště: Jižní Morava,okres Hodonín
Příspěvek 
obcas pomuze namazat a rozhybat plynove lanko-pak se auto zda zivejsi a ze jde lepsi za plynem.jestli se ti pri te vymene tesneni neohlo lanko jaks to vsechno rozdelaval?A nebo me napada jeste zkusit nastavit znovu odtrh a predstih.

_________________
Škoda 130L (1986);Škoda 130GL (1987)


18.4.06, 21:08
Profil ICQ

Příspěvky: 14
Bydliště: Galanta SR
Příspěvek 
ten odtrh a predstih mi radil aj foter, to skusim a este aj to lanko lebo mi pl. pedal sa zda taky lahky-volny, to lanko kde namazat? a myslel som si ze vymenim sviecky tie to nemozu robit? mozno su zanesene lebo aj ten olej co som vymenil po 500 km bol jak asfalt - a bolo tam naliate nové..., sviecky som vymienal pred skoro 2 rokmi uz by to bolo dobre vymenit tiez nie?


19.4.06, 15:48
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1311
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Příspěvek 
Výměnou svíček nemůžeš opravdu nic zkazit.

_________________
Škoda Felicia 1.3 MPi
Fiat GP 1.9 JTD
Škoda Roomster 1,2 TSI


19.4.06, 15:53
Profil

Příspěvky: 59
Bydliště: Jižní Morava,okres Hodonín
Příspěvek 
olajto111 píše:
ten odtrh a predstih mi radil aj foter, to skusim a este aj to lanko lebo mi pl. pedal sa zda taky lahky-volny, to lanko kde namazat? a myslel som si ze vymenim sviecky tie to nemozu robit? mozno su zanesene lebo aj ten olej co som vymenil po 500 km bol jak asfalt - a bolo tam naliate nové..., sviecky som vymienal pred skoro 2 rokmi uz by to bolo dobre vymenit tiez nie?

Tak u tebe to tim lankem nebude,kdyz pises ze pedal jde lehce.A kdyz uz budes ladit ten predstih,mrkni se na kontakty(kladivko)urcite bude pekne vypalene-tim by to mohlo byt taky-investice 20kc.
A ten olej je cerny protoze vyplachl ty stare usazeniny po tom oleji ktery tam byl predtim-a ten tam byl asi pekne dlouho.
Jinak,ja sem mel ten samy problem,s autem se nedalo rozjet za studena ani na sitic! :evil: .Vyresil jsem to vymenou:svicky,kable,vicko rozdelovace,palec a kladivko+serizeni.Rozdil 100 a 1.Vyslo to na cca 450Kc.

_________________
Škoda 130L (1986);Škoda 130GL (1987)


19.4.06, 22:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Podla popisu by som tipoval, ze pri vymene tesnenia sa stratila gulicka z karburatora pod takou zahnutou medenou trubickou. Pripadne je tam nieco upchate. Po stlaceni plynu ma akceleracna pumpicka vstreknut pridavne mnozstvo benzinu. Ked to nezvlada, motor sa po pridani zakucka.


20.4.06, 19:56
Profil

Příspěvky: 14
Bydliště: Galanta SR
Příspěvek 
aha a ta gulicka co je-jak sa to volá, jak to zistim ze to je ten problém-myslim ze je to vypalene alebo to tam chyba?


21.4.06, 06:21
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
olajto111 píše:
aha a ta gulicka co je-jak sa to volá, jak to zistim ze to je ten problém-myslim ze je to vypalene alebo to tam chyba?
Pri demontovanom cistici pridas plyn a ked to strieka malo alebo nestrieka, hladas pricinuj. Ked odsrubujes medenu trubicku vstrekovaca, pod nou v komore ma byt gulicka sklenena gulicka asi 2mm priemer, ale to si presne nepamatam.


22.4.06, 07:09
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz