Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 17:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 problém 
Autor Zpráva

Příspěvky: 20
Bydliště: KM
Příspěvek problém
Čau lidi mám problém s motorem 742.10 . Mám asi přidřenej jeden nebo dva kroužky na jednom pístu. Potřeboval bych vědět jak to zjistit, že jsou opravdu přidřený aniž bych to musel nějak moc rozebírat (do toho se mi moc nechce :) ) Taky bych potřeboval poradit, jestli to má cenu opravovat anebo jestli se to nedá nějak vychytat. Díky za rady.


22.4.06, 11:11
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: problém
Doktor píše:
Čau lidi mám problém s motorem 742.10 . Mám asi přidřenej jeden nebo dva kroužky na jednom pístu. Potřeboval bych vědět jak to zjistit, že jsou opravdu přidřený aniž bych to musel nějak moc rozebírat (do toho se mi moc nechce :) ) Taky bych potřeboval poradit, jestli to má cenu opravovat anebo jestli se to nedá nějak vychytat. Díky za rady.
Dej nekomu flasku dobry vodky za jinej motor. :-)

Jinak to snad pujde takhle: sundas hlavu a vanu, zajistis vlozky proti vysunuti, povolis ojnice a vytahnes pisty nahoru. Muzes ty krouzky myslim i vymenit. Krome toho, ze nevyndas motor z auta ho skoro celej rozdelas. :-) A vsechno musis vratit presne na puvodni misto, jednu vec spletes a motor K.O. :-)


22.4.06, 20:56
Profil ICQ YIM

Příspěvky: 20
Bydliště: KM
Příspěvek 
už jsem to vyřešil a kašlu na opravu stálo by to moc lovet a tak jsem si sehnal druhej motor


23.4.06, 17:45
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz