| Autor |
Zpráva |
|
Martin Svoboda
Registrován: 25.4.07, 18:40 Příspěvky: 13
|
 Vypne motor
Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.
|
| 25.4.07, 18:49 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Trochu to upřesni, za jakých podmínek, model, typ, rok, palivo, stáří zapalování atd.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 25.4.07, 18:51 |
|
 |
|
kozina
Registrován: 28.10.06, 11:26 Příspěvky: 290 Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
|
mněl jsem ten samej problém očistil jsem ukostřovací pásku dole pod motorem a pokoj byla celá zadrbaná od oleje tak jsem juý pořádně vypral v benzínu třeba ti to pomůže
|
| 25.4.07, 19:14 |
|
 |
|
Martin Svoboda
Registrován: 25.4.07, 18:40 Příspěvky: 13
|
 Re: Vypne motor
Martin Svoboda píše: Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.
Rok vyroby 1989 tankujem 95 a doteraz sa mi to nestalo.Komlet cele zapalovanie ma asi tri mesiace.Novy rozdelovac, Inducka aj Tiristorove zapalovanieNiekedy to urobi ked je motor studeny a niekedy ked je teply.
|
| 25.4.07, 19:14 |
|
 |
|
kozina
Registrován: 28.10.06, 11:26 Příspěvky: 290 Bydliště: JIŽNÍ MORAVA
|
 Re: Vypne motor
[quote="Martin Svoboda"][quote="Martin Svoboda"]Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.[/quote]
Rok vyroby 1989 tankujem 95 a doteraz sa mi to nestalo.Komlet cele zapalovanie ma asi tri mesiace.Novy rozdelovac, Inducka aj Tiristorove zapalovanieNiekedy to urobi ked je motor studeny a niekedy ked je teply.[/quote]
mněl jsem ten samej problém očistil jsem ukostřovací pásku dole pod motorem a pokoj byla celá zadrbaná od oleje tak jsem juý pořádně vypral v benzínu třeba ti to pomůže
|
| 25.4.07, 19:15 |
|
 |
|
Martin Svoboda
Registrován: 25.4.07, 18:40 Příspěvky: 13
|
kozina píše: mněl jsem ten samej problém očistil jsem ukostřovací pásku dole pod motorem a pokoj byla celá zadrbaná od oleje tak jsem juý pořádně vypral v benzínu třeba ti to pomůže
Možeš mi prosím ta poradit kde ju najdem?
|
| 25.4.07, 20:02 |
|
 |
|
roman heller
Registrován: 19.10.06, 20:43 Příspěvky: 709 Bydliště: Milovice
|
Možeš mi prosím ta poradit kde ju najdem?[/quote]
se podívej z levé straný auta na bok převodovky....tam je páska která je propojovací mezi károu a motorem.. 
_________________
|
| 25.4.07, 20:23 |
|
 |
|
Martin Svoboda
Registrován: 25.4.07, 18:40 Příspěvky: 13
|
roman heller píše: Možeš mi prosím ta poradit kde ju najdem? se podívej z levé straný auta na bok převodovky....tam je páska která je propojovací mezi károu a motorem..  [/quote]
Super dakujem
|
| 25.4.07, 20:56 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
jak to tak sleduji, tak pokud by byla ta páska v háji, tak to snad nestartuje, nebo to bude mít problémy se startem, že to vynechá bych hledal spíš u plus kabelu u baterky, kde jsou další dva dráty, které rády upadnou a pak to tam spíná jak policejní maják svítí nesvítí a pak bych to hledal v pojistkové desce, ty relátka v pravo studenáky, neposedný spolujezdec s dvanáctkou nohou je tam nadělá spolehlivě, nejsou zakrytované miloš
|
| 25.4.07, 21:41 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
slovacek.milos píše: jak to tak sleduji, tak pokud by byla ta páska v háji, tak to snad nestartuje, nebo to bude mít problémy se startem, že to vynechá bych hledal spíš u plus kabelu u baterky, kde jsou další dva dráty, které rády upadnou a pak to tam spíná jak policejní maják svítí nesvítí a pak bych to hledal v pojistkové desce, ty relátka v pravo studenáky, neposedný spolujezdec s dvanáctkou nohou je tam nadělá spolehlivě, nejsou zakrytované miloš
Jo tak nad tímhle jsem si taky lámal chvíli hlavu, kamarád měnil spojku na fávu a když měl všechno hotový tak mě volal že to startuje ale nechytne to, tak jsem jel k němu čumím jak opice do motoru kde si vytrhnul nějakej kabel nebo tak něco, ještě mu jak blb přehazuju zapalování a on se mě po pul hodině zeptá: "Ty kluku a jak moc vadí když jsem nedal na převodovku ten kostřící pásek?" Normálně infarktovej stav - hadr. Dal to tam a jelo to 
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 25.4.07, 22:49 |
|
 |
|
Martin Svoboda
Registrován: 25.4.07, 18:40 Příspěvky: 13
|
 Re: Vypne motor
Martin Svoboda píše: Ahojte.Mam prolem s favoritom.Z ničoho nič mi počas jazdy vypne motor.
Tak vymenil som Indučku a auto zatial slape
|
| 3.5.07, 17:53 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|