Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Startér felda 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Startér felda
Zdravím :-)
POtřebuju poradit, kde vede kabel ze startéru, potřebuju ho přestříhnout a dát tam imobilizační relé z alarmu. Podle návodu sem sice přerušil benzínové čerpadlo, sice to na benzín nechytlo, ale na plyn v pohodě.
Tak mi pls poradtě co šmiknout, jestli ten startér, nebo něco jiného, zas ten startér je hodně nápadnej, že se nebude točit, zato když bylo přešmiklý čerpadlo, nikdo nepoznal.

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


11.5.07, 06:51
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Startér felda
Waclav píše:
Zdravím :-)
POtřebuju poradit, kde vede kabel ze startéru, potřebuju ho přestříhnout a dát tam imobilizační relé z alarmu. Podle návodu sem sice přerušil benzínové čerpadlo, sice to na benzín nechytlo, ale na plyn v pohodě.
Tak mi pls poradtě co šmiknout, jestli ten startér, nebo něco jiného, zas ten startér je hodně nápadnej, že se nebude točit, zato když bylo přešmiklý čerpadlo, nikdo nepoznal.


No tak to by asi bylo nejjednodušší přerušit přívod napájení zapalovacího modulu aby to nedávalo jiskru.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


11.5.07, 07:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
U 120 je elektromagnetický ventil na plyn. Předpokládám, že něco takového je i u feldy. Tak to napoj na něj a máš pokoj.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


11.5.07, 08:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
nejlepší by bylo přerušit ten startér, aby to nechytlo na plyn, ani na benzín, prostě na nic.Jenže nevím kterej kábl to je :roll:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


11.5.07, 14:09
Profil ICQ

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Vytahni spodek spínačky a je to ten, co vede na svorku číslo 50.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


11.5.07, 14:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
niektoré autá sa kradnú tak že + s baterky napoja na indučku, alebo elektroniku a auto roztlačia, tam by ti blokovanie štartéru asi nepomohlo, raadšej blokovať prívod paliva, či už benzín, alebo LPG... ja mám nádrž LPG v zadu s elektromagnetickým ventilom...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


11.5.07, 20:46
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
No tak nevím, jak to udělat, dal sem to na benzínové čerpadlo, sice to na benzín nechytlo, ale na LPG v pohodě

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


11.5.07, 21:09
Profil ICQ

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Když ti to budou chtít ukrást, tak ti ti stejně ukradnou, co s eosvědčlo nejlíp, je rozpojit obvod, co vede od spínací skříňky pod číslem 15, blokuje to všechno, co de přes klíček.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


11.5.07, 21:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Waclav píše:
No tak nevím, jak to udělat, dal sem to na benzínové čerpadlo, sice to na benzín nechytlo, ale na LPG v pohodě


a kterej zloděj bude zkoumat jestli máš lpg teda pokud při dojezdu přepneš na benzín :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


12.5.07, 08:02
Profil ICQ

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
LPG na stříkačce by mělo mít ŘJ a startuje na benzín automaticky.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


12.5.07, 08:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 567
Bydliště: Praha 8
Příspěvek 
Drak píše:
Když ti to budou chtít ukrást, tak ti ti stejně ukradnou, co s eosvědčlo nejlíp, je rozpojit obvod, co vede od spínací skříňky pod číslem 15, blokuje to všechno, co de přes klíček.

Takže to nesepne nic, vlastně nebude vůbec nic fachat :-)
Kde to přesně najdu a můžu přešmiknout :roll:

_________________
Škoda Felicia 1.3 LXi LPG, 50KW, 1995


12.5.07, 09:47
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Drak píše:
LPG na stříkačce by mělo mít ŘJ a startuje na benzín automaticky.



až u MPi, ale taky to někdy není pravdou, ještě ti draku řeknu že na LPG to jede i bez ima v klíčku, přepneš na benál a chcípne, nejlepší to měl mistr BEAN te si bral volant, nepomůže nic berou to na odtahovku, tahají to lanem, jak si to vytipujou konec ve strážnici jsou případy že i z garáže, nebo do rána rozmontovali na díly, mně kradli taky rapida, je tomu víc jak 10 let přímo na parkovišti před poliicí, vytrhané dráty, vylomená spínačka, vyhulených vajglů, ale chyběl jim palec v rozdělovači tak se jim to nepovedlo miloš


12.5.07, 11:46
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Waclav

Najdeš to na spodku spínačky, odpoj drát(y) od svorky 15, místo nich napoj drát ke spínači imobilizéru a z imobilizéru zpět na dráty, cos odpojil. Ale chtělo by to změřit celkovou hodnotu, co prochází tímto obvodem, aby nebyla větší, než kapacita relé v imo, potom by to dlouho nevydrželo a musel bys přidat výkonovější relé.

Miloš

Ti, co dělají Tartarini to montujou do všech stříkaček, je to dražší, ale spolehlivější, není problém se startem při jakékoliv teplotě, na svojem mám taky jednobod a plyn Tartarini s ŘJ a chytá to na 1 otočku. Lovato, nebo BRC to montujou jenom na přání.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


12.5.07, 12:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
podľa mňa ak si auto zabezpečíš sám a dosť rozumne tak ti ho neukradnú, jedine naložiť a odviesť, inak treba mať v aute niečo neštandartné a nesériové, vtedy sa zlodeji na to vyprdnú lebo nevedia čo ich čaká.

kamarát mal na škodovke takú špecialitu, keď mu po 5krát auto otvorili a iba sa povozili po vinohradoch, inak nič nepoškodili, iba mu vyjazdili benzín a auto nechali vo vinohradoch. Potom sa nahneval a zbastlili sme na rýchlostnú páku taký medzikus ktorý ju odizoloval (kus pertinaxu), mal tam stredový panel s koženým krytom tak tam bolo dosť miesta, schovali sme tam aj indučku a VN-ko sme potiahli na tú odizolovanú vrchnú časť páky a rukoväť mal takú hliníkovú, a zapojili sme to na obyčajný 24V prerušovač, v prípade ak nevypol tajný vypínač, po naštartovaní v 2sek. intrevaloch dávalo do páky dosť nepríjemné šlahy :shock:
najbližší víkend našiel auto posunuté iba o 100m, a od vtedy mal pokoj. :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


12.5.07, 15:28
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz