Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 rozdíl motoru 1.9Tdi 74kW a 96kW 
Autor Zpráva

Příspěvky: 2
Příspěvek rozdíl motoru 1.9Tdi 74kW a 96kW
Čau, chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jaký je rozdíl mezi verzí 74kW a 96kW u Fabie? U starých Tdi to bylo v turbu, kdy to silnější mělo VGT. U PD někde píší, že obě varianty mají variabilní geometrii turba. Tak by mě zajímalo, jestli je to pět jen ve VGT nebo je tam toho víc, či něco úplně jíného?

dík všem za odpověď :)


15.5.07, 11:05
Profil
Pspvek Reklama

   
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
zkus možná http://dieselpower.cz/


15.5.07, 11:32
Profil ICQ

Příspěvky: 110
Příspěvek Re: rozdíl motoru 1.9Tdi 74kW a 96kW
LancerEVO10 píše:
Čau, chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jaký je rozdíl mezi verzí 74kW a 96kW u Fabie? U starých Tdi to bylo v turbu, kdy to silnější mělo VGT. U PD někde píší, že obě varianty mají variabilní geometrii turba. Tak by mě zajímalo, jestli je to pět jen ve VGT nebo je tam toho víc, či něco úplně jíného?

dík všem za odpověď :)


Myslim ze jsou pouzite jine vstrikovace + SW ridici jednotky. I u tech starsich Tdi bylo tech rozdilu vic, posledni 66kW mely take turbo Garret VTG 15 (pretim KKK - wastegate ) stejne jako 81 kW verze.


15.5.07, 14:24
Profil

Příspěvky: 2
Příspěvek 
Tak jsem se dozvěděl na foru dieselpower, že tam je jiné turbo a trysky, a protože chci dávat i 6ti kvalt, tak bude asi lepší všechno přeházet z nějaké bourané RSky. Nevíte kolik se může pohybovat motor a převodovka z RSky?


15.5.07, 19:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz