| Autor |
Zpráva |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Petr105: Chceš jí? Je tvoje. Jen si pro ní přijeď. Matthes: Převodovkám nerozumím.
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.5.11, 17:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Hele, asi by se mi nevyplatilo jet pro to do Práglu, ale kdybys mi poloosy s bubnama, ramena a případně i tlumiče vzal s sebou na sraz, určitě bychom se domluvili 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 25.5.11, 17:12 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Petr105: Uvidím co bude v mých silách a možnostech. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.5.11, 17:13 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Přinejhorším, kdyby nebylo místo, tak bych měl největší zájem o ty poloosy + bubny. Zbytek bych i oželel, ale šiklo by se to. Určitě bych se ti odměnil 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 25.5.11, 17:14 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Uvidím čím a s kým pojedu.  Ale ono to nějak pujde. Snad. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.5.11, 17:23 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Jasný, dík.
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 25.5.11, 17:36 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Tak jsem dnes poklidil kůlnu, našel pár pokladů a opět pokročil. Ještě musím odvrtat kastlík, jinak je vlečka připravena k montáži. Pružiny zkusím použít kyvkové z eMka. EDIT: Jo a nasadil jsem si kryty mřížek topení. Úplně nové, vyrobené roku 1990. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 10.6.11, 20:56 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Odstraněn hluboký kastlík na baterku. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.6.11, 15:40 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Nahozena převodovka, vykoumáno prozatimní hrdlo nádrže. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.6.11, 17:25 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Tak už jsem nahodil i vlečku. Takřka. Jen péra, tlumiče a poloosy mi chybí.
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.6.11, 18:47 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
FOTOOOOO!
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 25.6.11, 18:47 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Musím nakoupit, pak to blejsknu. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.6.11, 18:48 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Carlos: Seš větší magor něž já čoveče s tím infem. Si jako dojdeš vždy umýt ruce, nadatlovat pár vět na TW a zase pod auto ju ? 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 25.6.11, 18:51 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
Napise vzdy kdyz si jde neco snist 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 25.6.11, 18:53 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S/´80
No jo, to mi nedošlo... 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 25.6.11, 18:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|