Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 16:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Felicia 1,3MPI - nizký výkon 
Autor Zpráva

Registrován: 22.4.11, 16:51
Příspěvky: 106
Příspěvek Felicia 1,3MPI - nizký výkon
Zdravim příznivce značky Škoda.Z časové tísně zatím nemohu řešit takovej jeden problém..dnes byl u mě kámoš s tím že mu netáhne motor,že je to líný a ono opravdu je - jak na benzín tak i LPG :( ta potvora se rozhodla že prostě nechce do otáček,v kocpi je to děs,jak kdyby byla naložená
..má najeto 220tis.km a pohon na LPG cca 130tis.km ,nové rozvody ve 200tis.km + těsnění pod hlavou + repase hlavy (nový ventily,pružiny,gufera...),svíčky zánovní+olej+filtry a každých 10tis.km seřízený ventily ,kompresní tlaky jsou 13,5baru a rozdíl na válcích +/- 0,4baru ,diagnostika bez chyby...
..nesetkal jste se už někdo s něčím podobným?prosim o radu...vřelé dík :wink:


26.10.11, 21:57
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon
Upchaty vyfuk. Teraz som to riesil na formane. Po vymene to zase beha ako dabel. Skus niekde povolit spoj (asi este pred katom) a prejst bez vyfuku, sice to bude rachot ale mozno odhali pricinu.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


26.10.11, 22:40
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 22.4.11, 16:51
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon
Některý lidi hold přerazit vejpůl :).Minulí víkend jsem na to mrknul a hlavou mi projelo,koukni se na vzduchovej filtr ..... a problém byl vyřešen,ten filtr snad nikdo neměnil léta letoucí a to mu v servisech účtovali za výměnu filtrů a skutek utek.Jak říkám,co si sám neuděláš jako by nebylo


4.11.11, 23:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.09, 20:06
Příspěvky: 459
Bydliště: Vel Mez
Příspěvek Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon
Počkej, to ste laborovali s hlavou, těsněními, rozvodama a ani ste se nepodívali na vzduchový filtr ? :lol:

_________________
Škoda 105L ,r.v 1987, najeto 120000 km, Mogul GX-FE 10W40


8.11.11, 18:13
Profil

Registrován: 22.4.11, 16:51
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon
já jsem do poslední chvíle o tom ani neměl tušení že mu blbě jede,ale když ti dobrák přijede večer a navíc času není nazbyt tak to člověka nenapadne..


8.11.11, 18:54
Profil

Registrován: 8.11.11, 10:42
Příspěvky: 97
Příspěvek Re: Felicia 1,3MPI - nizký výkon
Sanie je u feldy strašne zradné :P a hlavne klapka


10.11.11, 20:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.013s | 11 Queries | GZIP : Off ]