Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 06:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 mám problém 
Autor Zpráva

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek mám problém
Zdravím chlapi muže mi někdo poradit mám octavia kombi 1.9 TDI 66 Kw a při dosažení richlosti 130 Kmh mi vtom cukne a nejede víc . mohl by pomoct repas turba .děkuji za případné rady Pajusek.


12.11.11, 13:44
Profil
Příspěvek Reklama

   
Moderátor

Registrován: 11.1.06, 19:03
Příspěvky: 933
Příspěvek Re: mám problém
A to dříve nedělalo?

_________________
J.


12.11.11, 14:04
Profil

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: mám problém
Ne to začalo z ničeho nic.Předtím to jezdilo ok


12.11.11, 14:13
Profil
Moderátor

Registrován: 11.1.06, 19:03
Příspěvky: 933
Příspěvek Re: mám problém
Tak servis a načíst závady. Ale dobrý servis, aby zase nehledali velblouda na Sibiři, jak to běžně dělají. Těch problémů tam může být víc, nemusí to být zrovna turbo. A když vytočíš čtyřku - dosáhneš maximálním otáčky při jízdě do stoupání? A když otáčky klesnou pod tuto hodnotu, výkon se obnoví?

_________________
J.


12.11.11, 14:16
Profil

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: mám problém
Zajimavi je že do těch 130 je slišet jak to turbo krasně píská a normalně ten motor má tah.


12.11.11, 14:17
Profil

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: mám problém
znamej mi to napichnul a psalo to sporadickou chybu na turbu ale co je to sporadická chyba ?


12.11.11, 14:19
Profil
Moderátor

Registrován: 11.1.06, 19:03
Příspěvky: 933
Příspěvek Re: mám problém
Sporadická je, že se vyskytuje sem tam někdy, tedy se nedá přesně definovat příčina této poruchy. Ale tam může být problém s EGR ventilem a spoustou dalších elementů...
Divné, já u diesela nikdy turbo pískat neslyšel, a to jsem s tímto motorem najel skoro 270 000 km...

Znovu - když ubereš a poklesně rychlost, výkon se obnoví?

_________________
J.


12.11.11, 14:22
Profil

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: mám problém
když vitočím 4 pomalu do červenyho tak dosahnu těch 130 a su vtu ranu v nouzaku po nastartování to zase normálně jede než dosáhneš 130 pak nouzák


12.11.11, 14:24
Profil

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: mám problém
turbo ne že piska ale klasickej zvuk jak prostě zabírá tak ho slišíš.


12.11.11, 14:26
Profil
Moderátor

Registrován: 11.1.06, 19:03
Příspěvky: 933
Příspěvek Re: mám problém
Najdi si pořádný servis, kde umí diagnostiku i bez VAGu a tam ti řeknou, kde je chyba...

_________________
J.


12.11.11, 14:28
Profil

Registrován: 12.11.11, 13:37
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: mám problém
Dobře děkuji a jen takovej dotaz co je to ten VAG ?


12.11.11, 14:53
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: mám problém
to je to samá závada co sem měl já přefukuje turbo a auto se hodí do nouzáku mě to dělalo při 2500 otáčkách
dal sem auto známýmu vyčistil mi turbo byla zatuhlá regulace auto ted šlape a žádné omezení výkonu se již nekoná :idea:
jinak na vagu by ti to mělo vyhodit chybu regulace turba 8)
VAG se používá k diagnostice vozu

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


12.11.11, 15:31
Profil

Registrován: 2.10.10, 10:48
Příspěvky: 300
Bydliště: Dubi 2 Teplice 417 02
Příspěvek Re: mám problém
kamaradovy na mondeu podobna zavada...a odesla pouze vaha bzduchu:-)..treba to pomuze


12.11.11, 16:30
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.015s | 11 Queries | GZIP : Off ]