| Autor |
Zpráva |
|
MichalPeška
Registrován: 16.11.11, 15:56 Příspěvky: 3
|
 přestavba Spi za Mpi
ahoj měl jsem favorita jednobod 40 KW, odešel motor a ležel mi pod ponkem Mpi 1,3 50 Kw s Feldy všechno pasovalo jen mám problém s čerpadlem jak zapojit relé to mám vystřihlí z toho starého svzku z jednobodu ale u Mpi je u spolujezdce a to nemám tak potřebuji někam vtěsnat relé aby čerpadlo šlo ale nevím jak a kde vzit ty dráty  potřeboval bych nějake schéma nebo tak něco
|
| 16.11.11, 16:09 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
tie motory majú iné zotrváky... aby to fungovalo k MPi RJ potrebuješ aj IMO s kľúčom, inak to nepôjde... nechávaš BMM, alebo dávaš MPi 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 16.11.11, 21:52 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
Cerpadlo je zapojene presne tak isto ako pri jednobode.
Problem by som videl v blokovanej RJ motora kvoli imo...
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 17.11.11, 00:21 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
problém bude aj v kabeláži, BMM favo ma poistky aj relátko pod RJ, zatiaľ čo Felda MPi a už aj Felda BMM to má všetko integrované v poistkovom paneli...
a inak všetky schémy sú v užitočných odkazoch...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 17.11.11, 07:22 |
|
 |
|
MichalPeška
Registrován: 16.11.11, 15:56 Příspěvky: 3
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
michalkatka píše: tie motory majú iné zotrváky... aby to fungovalo k MPi RJ potrebuješ aj IMO s kľúčom, inak to nepôjde... nechávaš BMM, alebo dávaš MPi  dávám celé kompletnéí MPI i s řídíci jednotkou z feldyss veškerou kabeláží . Potřebuji jen zapojit čerpadlo aby fakalo 
|
| 17.11.11, 09:51 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
máš to aj s IMO, aj s krúžkom na spínačku a kľúčom, alebo aspoň s čipom s kľúča  ( inak to MPi nepôjde ) RJ ovláda relé čerpadla mínusovým impulzom, číslo pinu z hlavy neviem... ale Felicia kabeláž MPi má všetko ťahané s poistkovky, sú tam samostatné obvody (poistky) pre VN modul, čerpadlo a RJ...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 17.11.11, 12:47 |
|
 |
|
MichalPeška
Registrován: 16.11.11, 15:56 Příspěvky: 3
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
No všechn Mpi neměli imobilizer, a tohle prý nemá . tak jen nějak tam dostat benzin a jedu ale nevim jak a co no nejspiš nějak na tvrdo o zapojit .
|
| 18.11.11, 10:13 |
|
 |
|
Pavucina
Registrován: 4.1.11, 22:11 Příspěvky: 121
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
Pokud v jednotce je zruseny imo, tak o 3 draty min zapojit, jinak si stahni schema elektriky a mas to zapojeny za chvili, do auta by ti melo jit 5 dratu, pokud si dobre pamatuju kdyz sjem to na jare zapojoval do favorita a to. Spinany plus do jednotky, staly plus do jednotky, od motoru ti pude drat na teplotu vody, otackomer a ovladani relatka. A z relatka vratis jeden drat do motorovy elektriky a jeden dotahnes k cerpadlu. Pocitej ze budes muset vymenit cerpadlo, sice jsem slysel ze bmm zvladne MPi, ale nemam to overeny a neverim tobu ze by fungovalo dlouho.
|
| 18.11.11, 14:23 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: přestavba Spi za Mpi
MichalPeška 99% MPI imobilizér má pochybuju že ty si ten šťastnej a máš jednotku bez imo
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 18.11.11, 14:26 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|