|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
jenikk
Registrován: 7.5.11, 19:08 Příspěvky: 122 Bydliště: Příbramsko
|
 Re: Diagnostika VAG
EDIT -- dotaz ohledně software jsem smazal
_________________ Getz 1.1i (2007), Felicia 1.3 MPI 50kW (2001), LPG
Naposledy upravil jenikk dne 21.11.11, 21:33, celkově upraveno 3
|
| 21.11.11, 18:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: Diagnostika VAG
warez a podobně se tady neposkytuje 
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 21.11.11, 21:11 |
|
 |
|
jenikk
Registrován: 7.5.11, 19:08 Příspěvky: 122 Bydliště: Příbramsko
|
 Re: Diagnostika VAG
OK, tak jsem to raděj úplně smáznul.
_________________ Getz 1.1i (2007), Felicia 1.3 MPI 50kW (2001), LPG
|
| 21.11.11, 21:16 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|