| Autor |
Zpráva |
|
tercinka
Registrován: 27.11.11, 19:16 Příspěvky: 2
|
 tekutina do ostrikovace
Ahoj, mám úplně hloupý dotaz ale jsem začatečnik a o auto se musim starat sama takze spolu trosku bojujeme  Začala zima a nevim, kam mam nalit tekutinu do ostrikovace. Mam motor z favorita. Vpravo vpredu jsou za sebou dve nadobky s modrou kapalinou, takze jedno z toho bude asi chladici kapalina a tam to tedy nalit nechci  Dík za odpovědi 
|
| 27.11.11, 19:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: tekutina do ostrikovace
koukám že další holčina mezi náma... leč bohužel jedna nádobka vedou do ní hadice je na chlazení a ta druhá by to měla bejt...
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 27.11.11, 19:23 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: tekutina do ostrikovace
je to ta víc vepředu, ta co NEMÁ šroubovací víčko
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 27.11.11, 19:23 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: tekutina do ostrikovace
popros nekoho at ti to tam radsi nalije jinac je to ta prvni hned za svetlem s bilym vickem
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 27.11.11, 19:24 |
|
 |
|
tercinka
Registrován: 27.11.11, 19:16 Příspěvky: 2
|
 Re: tekutina do ostrikovace
Díky moc!  z mych znamych se v motorech z favorita nikdo moc nevyzna...Tak jste me zachranili!!! 
|
| 27.11.11, 19:48 |
|
 |
|
jansjans
Registrován: 22.4.09, 20:07 Příspěvky: 603 Bydliště: Praha
|
 Re: tekutina do ostrikovace
Je to vidět tady: 
_________________ Volvo 940 B230FB aut. '91 dříve: Škoda Favorit 136L '90, LPG
|
| 27.11.11, 19:50 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: tekutina do ostrikovace
vzdyt ty auta jsou vsechny skoro stejne, jsou tam jenom 4 vicka do kterych jde neco nalit
na motoru je olej na posilovaci brzd je brzdova kapalina to do ceho vedou hadice je na chladici kapalinu a uz zbyva jenom na ostrikovace
jinac novejsi auta maji na kazdem vicku symbol takze to nejde zamenit
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 27.11.11, 19:50 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
To je zas ochoty najednou, když se tu objeví něžné pohlaví.  tercinka píše: ...z mych znamych se v motorech z favorita nikdo moc nevyzna... Musíš vyměnit známé. 
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 27.11.11, 21:17 |
|
 |
|
john simple
Registrován: 12.10.08, 21:56 Příspěvky: 6811 Bydliště: Slezsko
|
 Re: tekutina do ostrikovace
tercinka píše: Díky moc!  z mych znamych se v motorech z favorita nikdo moc nevyzna...Tak jste me zachranili!!!  když si dopíšeš do profilu i bydliště, tak se určitě najde i někdo, kdo ti přijede pomoct osobně 
|
| 27.11.11, 21:33 |
|
 |
|
BORISROSSI
Registrován: 30.6.09, 22:59 Příspěvky: 195 Bydliště: Trnava
|
 Re: tekutina do ostrikovace
Aby sa ešte nepobili kto prvy pomoze
_________________ Škoda Favorit 135LS 1992 with 136 engine
|
| 27.11.11, 22:31 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: tekutina do ostrikovace
A snad si nemyslis, ze do teba by si prisli len kopnut... 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 27.11.11, 22:45 |
|
 |
|
BORISROSSI
Registrován: 30.6.09, 22:59 Příspěvky: 195 Bydliště: Trnava
|
 Re: tekutina do ostrikovace
_________________ Škoda Favorit 135LS 1992 with 136 engine
|
| 28.11.11, 14:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|