| Autor |
Zpráva |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
a není to pružina z 1,3? A má zakončení závitů stejné jako seriová pružina nebo to je roztažené bez sníženýho zakončení závitu?
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 18.12.11, 23:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Asi to nevysvětlím líp, než když dám fotku. Nevím ale jestli k nečemu bude. Ta červená je ta o které se bavíme. Byla prý na golfu,.. počet závitu mužeš porovnat s originální škodováckou (ta černá v levo). Myslím si že na ní nebyly prováděné žádné homemade upravy... http://imageshack.us/photo/my-images/18 ... 046zk.jpg/
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 19.12.11, 13:06 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
A ještě jeden dotaz. . Originální pružiny jsou označené barevně. Na zadní mám zelenou a modrou zároven, což nechápu a na v příručce jsem našel označení jen modré. Přední pružiny mám označené žlutě a v příručce byla jen barva bílá. Nevíte jak to tedy je s těma barvama? KTerá je tolerovaná do + a která do -?  Díky moc..
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 19.12.11, 13:09 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
ty jo ty předky si barevně nepamatuju ale zadek byl prostě jedna barva - krátká felda, dvě barvy nebo dva proužky - combík. Jinak k těm předním na fotkách, když tam dáš ty červený tak budeš asi muset sundat i zástěrky a výfuk schovat do podlahy  Ty červený jsou podle mě na feldu nepoužitelný, tam už stačí jen ten rozdíl v počtu závitů a i potom to že ta červená má slabší drát.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 19.12.11, 16:35 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
No olejová vana mě asi taky nebude mít moc ráda.. 
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 19.12.11, 17:34 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Neznáte někdo stránku, kde jsou popsané ty tolerance označené na pružinách?? 
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 24.12.11, 21:14 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
v Cedrychovi je jenom popsane znaceni, na jake auto to patri a delka pruziny + prumer pruziny
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 24.12.11, 21:24 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
No já řeším to, že v té knížce jsou takhle popsané přední pružiny označené bíle.. já mám žlutě. a zadní modře a já mám na přužině modrou i zelenou. Tak si moc nevím rady jak to teda je myšlené 
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 25.12.11, 14:22 |
|
 |
|
Capricorn
Registrován: 15.6.09, 03:10 Příspěvky: 1545 Bydliště: Olomoucký kraj
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Tak se podívej do dílenské příručky k podvozku. Nechce se mi to teď stahovat a hledat (nejsem na svém PC) ale měla by tam být tabulka pokud si to dobře pamatuju. Edit: Tady máš aspoň odkaz... http://feli.modding.cz/manualy/Dilenska ... dvozek.pdf
_________________ Favo 135 (G)LX '93
|
| 25.12.11, 16:51 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Díky!! Přesně tohle jsem hledal 
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 25.12.11, 18:55 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|