Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 11:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Ritchma - Favorit 136 50kw r.v. 1989 Prodáno :) 
Autor Zpráva
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
ten stěrač, co chceš dávat pryč, funguje? měl bych o něj zájem, jde mě hlavně o motorek


30.4.07, 10:57
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Vít Široký píše:
ten stěrač, co chceš dávat pryč, funguje? měl bych o něj zájem, jde mě hlavně o motorek


Jj bezproblému funguje, ještě to pro jistotu zkusim, asi ho prodám nechci to skladovat :wink: Jedinej důvod proč ho dávám pryč je že se mi nelíbí a stejně ho nepoužívám

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


30.4.07, 14:58
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Ritchma píše:
Vít Široký píše:
ten stěrač, co chceš dávat pryč, funguje? měl bych o něj zájem, jde mě hlavně o motorek


Jj bezproblému funguje, ještě to pro jistotu zkusim, asi ho prodám nechci to skladovat :wink: Jedinej důvod proč ho dávám pryč je že se mi nelíbí a stejně ho nepoužívám


Můžeš prosím ještě napsat, odkud jsi? Já jsem z Královéhradeckýho kraje, vyskutuju se ale i v Brně. Kdybychom byli trochu blízko, a když se dohodneme na rozumný ceně, vzal bych ho hned jak bude z auta venku.


30.4.07, 15:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Praha a většinou se pohybuju od Prahy jenom na jih......

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


2.5.07, 19:24
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6571
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Ritchma píše:
Takže zadek už je skoro podle mých představ, nárazník bez děr jak má být, akorát ten výfuk nakřivo nechápu :roll: Ještě tam dám nějaký maličký zástěrky, aby tam byly, ale zase moc nepřekáželi. A ještě sehnat záslepku zadního stěrače abych ho moh sundat :wink:

No a přední světla nejsou nejhorší, ale mohlo to bejt lepší, jestli dostanu jiný skoro nový přední světla jak mi jeden kluk slibuje, tak to udělám znova a líp :wink:
můžete porovnat

Takhle sem nahradil tu plastovou trubku k sání (původní upadla :roll: )

No a takhle sem si upravil blatník o peugeota kterej mi přilít na křižovatku netušim odkud, moje vina, ale škoda na fáčku žádná, protože ten blatník je z druhý strany už stejně špatnej :wink:

Ale co mě nejvíc potěšilo, když sem sundaval zadní nárazník, čekal sem že ten plech za nim bude schnilej, ale ono ne je úplně zdravej a podvozek vypadá taky dost dobře. Kastle je v dobrym stavu a to sem rád protože zbytek se už udělá :wink:


paci sa mi to Fa ;) vcelku pekna farba a male bezvyznamne plus za vratenie SPZ tam, kde ma byt :)

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


5.5.07, 10:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Takže brzdy už jsou nový komplet na autě, dneska si jedu pro racingový hpčka N /A/ (zřejmě to bude masakr) a do konce měsíce dodělám uchycení sedačky která už se mi tu válí celou věčnost.
Sedačka (ta vpravo, neni špinavá to dělá ta fotka nevim proč, je jak nová)
Obrázek
Hasičáček
Obrázek
Přední gumy bridgestone re 720 185/55 14
Obrázek
Řadící páka od bidrina, momentálně už je tam i úplně nová koženka (ten pytlík)
Obrázek

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


3.6.07, 08:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Takže ještě dva týdny školy a pak už mam volno takže půjde zadní stěrač z auta, můžu případně nahrát video že ten stěrač funguje než ho sundám aby kupující nekupoval zajíce v pytli :wink:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


9.6.07, 17:21
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Tak sem se rozhod sehnat lepší volant do saxa a do fáčka teda poputuje tenhle -
Obrázek

Jinak sem koukal na podvozek je stavitelnej je tam pět a šest drážek v rozmezí cca 8 a 10cm bych tak odhad od oka možná víc :wink:
Vzadu sou připravený dorazy, cílem je dostat část pneu do podběhu ale to je vedlejší, hlavní je že pevně doufám že to bude sedět jako přibitý :twisted:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


18.6.07, 17:30
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Ritchma píše:
Takže ještě dva týdny školy a pak už mam volno takže půjde zadní stěrač z auta, můžu případně nahrát video že ten stěrač funguje než ho sundám aby kupující nekupoval zajíce v pytli :wink:
to můžeš, ale se mnou už nepočítej, i když jsem prve psal, já už jsem sehnal, z feldy za tři kila


18.6.07, 18:35
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Jj jasný já vim že sem pomalej, nejspíš ho nějakýmu zájemci nechám za nějakou opravdu symbolickou cenu :wink:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


18.6.07, 19:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Tak jsem pro změnu koupil jinej koncovej tlumič, nemam rád oválný koncovky a než jí řezat a dávat jinou tak sem radši koupil jinej. Tím pádem ten co je na autě bude brzo na prodej až ho vyměnim za nějakou cenu, musim se podívat na faktůru kolik stál tenhle a jak je starej :wink:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


19.6.07, 21:18
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Hm, takže podvozek sem prodal, strmí řízení sem prodal, na kola mam zájemce, sedačka je taky defakto prodaná. Fáčko bude sloužit už pouze jako posunovadlo, ne jako auto na rozumný svezení. Začal sem zase sypat peníze do druhýho auta :wink: Kratší stálej převod, delší pětka, svody...........
tady ještě dvě fotky z mobilu-
Obrázek
Obrázek

Teď je v plánu dát nový obyč tlumiče, možná ty z 1,9D feliny, to ještě uvidim, dám nový pneu normál rozměru, novou baterku a budu jezdit :wink:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


20.10.07, 09:18
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Tak sem sundal mřížky z mlhovek, nandal jinej koncovej tlumič (ten s oválnou koncovkou byl děsnej) a auto je momentláně v servisu. Jezdilo na strašně bohatou směs, budou se měnit svíčky, olej, ložiska, urval se silentblok motoru a auto momentálně nechce jet jinak než s nohou na podlaze, jinak děsně cuká. Ještě se bude měnit péro v převodovce a potom už by mělo bejt fávo jak nový. Jenom mi teď mrzí že sem prodal strmí řízení a ten podvozek. Dávám fanoušovi hrozně na prdel a ten podvozek by se hodil :twisted:
Příští týen bych ho měl mít doma tak pak nahodim nějaký nový fotky :wink:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


10.11.07, 15:33
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Nevim proč to sem ještě vůbec dávám, když to nikoho nezajímá :lol:
Obrázek
Obrázek

Bohužel se mi stále nedaří sehnat zátka místo zadního stěrače :x
Jinak fávo je seřízený, karbec vyčištěnej, svíčky nový, nějaký silentbloky. Mechanik na to řek že motorově je to super že je tam určitě ostřejší vačka. Táhne to docela pěkně až do šesti tisíc (víc už nemam nervy to podržet, nedávno sem omylem podřadil trokšu víc a podřadil sem do 7500ot - nevěděl sem že to nemá omezovač :cry: )
Jinak teď snad bude dlouhou dobu jezdit :wink:

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


3.12.07, 19:14
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Ritchma píše:
Nevim proč to sem ještě vůbec dávám, když to nikoho nezajímá :lol:


to že ti nikto neodpovie neznamená žr to nikoho nezaujíma, prečítame si to a zoberieme si s toho pre inšpiráciu to čo sa nám páči a ak máme k tomu čo povedať tak to napíšeme... :wink:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


3.12.07, 19:26
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz