Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 felicia prehrieva sa 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.09, 22:59
Příspěvky: 195
Bydliště: Trnava
Příspěvek Re: felicia prehrieva sa
keď si menil ten termostat ako si ho tam dal? ten odvzdušňovací cuplík na ňom musí byť navrchu, ak je správne, prikláňam sa k tesneniu hlavy

_________________
Škoda Favorit 135LS 1992 with 136 engine


7.1.12, 19:16
Profil
Příspěvek Reklama

   
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: felicia prehrieva sa
BORISROSSI > to asi nebylo na me co Obrázek

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


7.1.12, 19:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.09, 22:59
Příspěvky: 195
Bydliště: Trnava
Příspěvek Re: felicia prehrieva sa
nie na teba, hned na zaciatku pisal ze skusal menit termostat ale ani nevie cez co sa odvzdusnuje,len ci ho náhodou nedal naopak a neni system zavzdusneny, ale pochybujem ze by to spravilo tak radikalny problem, to tesnenie skôr

edit: sorry za spam, občas zabúdam čítať dátumy príspevkov :D

_________________
Škoda Favorit 135LS 1992 with 136 engine


7.1.12, 19:24
Profil

Registrován: 30.12.11, 17:49
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: felicia prehrieva sa
Pokiaľ máš víčko na nádržke s vodou v poriadku, ako aj celé chladenie keď si skontroloval je v poriadku a netečie, poriadne si to odvzdušnil, bojím sa že pôjde hlava dole. Len si daj pozor na tesnenie aké si kúpiš. Pozri sa na články k novému tesneniu Temac.


9.1.12, 19:32
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: felicia prehrieva sa
tak prej vicko bylo nejak nakrivo, asi povolene, cestou z Brna domu to topilo, koncem mesice jede k nam do Kolina takze cca 250km tak uvidime jestli je od jihlavy nepotahnu na lane :-D

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


9.1.12, 20:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.027s | 11 Queries | GZIP : Off ]