Mám do pátku volno tak jsem dneska aspoň trošku fungoval. Očesal jsem motor z Favorita hlavu beztak sundám dolů a raději skontroluju a přebrousím ventily rozvody taky nic moc tak dám nový. Koukal jsem i na ten domeček termostatu. Ten co mám doma navíc je z litinový hlavy ale koukal jsem že tam asi pasuje. Je stejnej? Zatím jsem očíhnul tu 130 co tam mám teď a aspoň jsem vyndal a vyčistil karburátor,rozdělovač tam mám zánovní tak ho taky přendám,seřídil jsem ventily a koukal jsem že teče simerink na klice pod řemenicí tak ho dám taky novej.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru