| Autor |
Zpráva |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Předstih Š120
@Bukaj Stovky asi opravdu ne, ale 110LS a 110R měly motory na Super96, s kompresí 9,5 by na Normal80 jezdit nedokázaly, nouzově na Special90, při nulovém předstihu ano.
|
| 17.1.12, 13:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
 Re: Předstih Š120
Jo, tak to souhlasím. Má 1000 MBG má kompresní poměr 9:1 a minimální požadavek 90 oktanů. Ale v šedesátých letech ještě nebyl Super 96 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 17.1.12, 14:02 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Předstih Š120
Hehe, a 110Ls s hlavou 120 LS (odhad KP tak 9:1) krásne jazdila na zmes technický benzín:N91 1:1, samozrejme s prídavkom aditíva...120L už mala problém y aj s čistým N921 s aditívom...no čo, Škoda paradoxy.
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 21.1.12, 11:58 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Předstih Š120
Třeba Žigulíci, nevím teda do kdy, ale ty měli na rozdělovaču takové kolečko a tím se nastavovalo/měnilo, podle toho, jaký benzín, podle oktanového čísla, řidič natankoval
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 21.1.12, 12:00 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Předstih Š120
Jj, oktánový korektor...neviem, či to aj 125P náhodou nemal.
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 21.1.12, 12:04 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Předstih Š120
Jo máš pravdu aji 125P to má
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 21.1.12, 12:06 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|