| Autor |
Zpráva |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
Nazdarek. Už dlhšiu dobu(asi niekoľko mesiacov ) mi nesvieti na mojej škodovke kontrolka mazania. Skúšal som aj vymeniť žiarovku a nebola to táto chyba. Na aute som odkedy zhasla prešiel už spústu kilometrov. Tak v čom by to mohlo byť? nebude vadný snímač? Díkes
|
| 22.1.12, 00:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Že se vůbec ptáš... jasně že spínač.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 22.1.12, 00:38 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
Myslim, ze kdyby bylo vadne cidlo by spis svitila porad, ale nerikam ze to neni mozne...spis ale prekontroluj, jestli mas vsude kontakt, to znamena jestli neni volny drat na cidle, a pak se podivat jestli sedi dobre vsechny kontakty na pristrojovce kdyby byly zaoxidovane, tak obrousit a lehce striknout kontaktolem, nebo necim podobnym...
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 22.1.12, 00:40 |
|
 |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
hmm a v motore je presnejšie kde čidlo?
|
| 22.1.12, 00:44 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
na boku zlutej dratek
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 22.1.12, 00:45 |
|
 |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
tak ja som to tu hlavne napísal preto lebo neviem kde presne je ten snímač na ktorej strane a ako to vyzerá
|
| 22.1.12, 00:46 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 22.1.12, 00:56 |
|
 |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
aha díky. To pomohlo dosť 
|
| 22.1.12, 00:57 |
|
 |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
a nemáte tušenie koľko stojí taký nový spínač?
|
| 22.1.12, 00:58 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 22.1.12, 01:03 |
|
 |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
ooou ..tak to je potom v pohode....dakujem za rady .. 
|
| 22.1.12, 01:13 |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
Neni zac, stejne bych se ale vsadil, ze ti z neho jenom vypadl kablik, nebo tak neco 
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 22.1.12, 01:17 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
Tak-tak, káblik...čidlo je blízko benz. pumpy, tj. napravo dole, mal by ísť doň žltý káblik.
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 22.1.12, 09:20 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: Nesvieti kontrolka mazania na Š120L
Nikoliv, kabel je zelený. Žlutý je na čidlo teploty motoru.
Nový baroskop je pár korun, dej si pozor co koupíš - levné šmejdy propouštějí olej a po čase přestanou fungovat. Kup jen originál, pokud nebude, lze nahradit originálem z Felicie což je ještě sehnatelné.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 22.1.12, 16:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|