| Autor |
Zpráva |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Provozní náplně CINOL
koukam na ty ceny a pujdu do toho taky... 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 12.12.11, 12:11 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: Provozní náplně CINOL
oni to rozvážej, stačí někoho kontaktovat
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 12.12.11, 18:49 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Nuž keď to je o tom, že hlavne výbe roleja je o pocitoch, väčšinou je to ničím nepodložené...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 12.12.11, 19:09 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Kristensen píše: oni to rozvážej, stačí někoho kontaktovat vim vim, ve vetsim mnozstvi se to vyplati 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 13.12.11, 00:00 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Tak co, už jste odzkoušeli, blíží se jaro, čas výměny olejů, tedy i čas objednání nějakého toho sudu a Cinol 10W-40 mě láká 
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 22.1.12, 11:21 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Čo na tom odskúšaš? Inak, ja som mal Cinol 10W40, ale pozor, API bolo SG, už z toho vyplýva nižšia kvalita...nehovorím, že nemajú aj vyššiu výkonnostnú triedu, ale treba dať bacha...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 22.1.12, 11:26 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Odzkoušet se dá třeba chuť no Jinak jsem četl, že je to údajně to samý jak Mobil 1
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 22.1.12, 11:47 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Njn, údajne 
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 22.1.12, 11:48 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Asi to hold budu muset zkusit, člověk neví komu v tohle věřit, četl jsem i o tom, že oleje Cinol mají i problém, že se v nich drží voda, přesněji trvá déle, než se odpaří, jenže taková pokusy jsem celekm i tak k ničemu, aby to byl nějaký prokazatelný test, tak by chtělovzit stejné a nové motoru, do každého nalit jiný olej a nechat motory běžet, ještě lépe i na brzdě odszkoušet a pak rozebrat a změřit opotřebení
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 22.1.12, 11:53 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Provozní náplně CINOL
No a aj to by nemuselo byť úplne objektívne, lebo napr. sa môže prejaviť vplyv nekvalitnejšieho oleja pri krátkych mestských jazdách....
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 22.1.12, 15:58 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Provozní náplně CINOL
Teď se dívám na specifikace a je to vše prakticky stejné, ať vemu Cinol, Q8, Castrol, Mobil v kategorii, která je pro mě na spotřebáky podstatná,, 10W/40 http://www.cinol.cz/motorovy-olej-cinol ... zin-dieselEDIT:A pro veterány moje taky dobrý v kategorii 15W/50
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 23.1.12, 23:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|