| Autor |
Zpráva |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
NA benzím to nejelo ani když to tam bylo....takže si myslím že je to celkem teď jedno. No když to saje falešný vzduch, zvyšuje to zpotřebu?? Nebo něco???
|
| 6.6.07, 17:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
škoda 105 na 120 píše: NA benzím to nejelo ani když to tam bylo....takže si myslím že je to celkem teď jedno. No když to saje falešný vzduch, zvyšuje to zpotřebu?? Nebo něco???
daj si to do poriadku, ak chceš aby ti motor dobre behal na LPG, najprv musíš mať dobre všetko nastavené na benzín...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 6.6.07, 21:26 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
motor běhá bez problému, jen benzín nejede, ale to je problém v přívodu paliva.
|
| 7.6.07, 08:23 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
škoda 105 na 120 píše: motor běhá bez problému, jen benzín nejede, ale to je problém v přívodu paliva.
tak musíš postupme skúšať, zober kýbel, natoč auto na LPG (to máš výhodu že to môžeš natočiť) a najprv vyskúšaj či ti palivové čerpadlo tlačí benzín, ak áno, hľadaj chybu v karbeci, ihle, plaváku, hladine, ak budeš mať všetky trysky čisté a neucpaté, hladinu v poriadku a samozrejme elektricky OK, tak to musí ísť aj na benzín...
a nefajči pri tom... 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 7.6.07, 08:42 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
No netlačí to benzín to je jasné, prostě to neotevře ventil, to už vim z ac benzín jde ale tak jak by se mu nechtělo....stačí tam gumový špunt do té díry?
|
| 7.6.07, 15:47 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
škoda 105 na 120 píše: No netlačí to benzín to je jasné, prostě to neotevře ventil, to už vim z ac benzín jde ale tak jak by se mu nechtělo....stačí tam gumový špunt do té díry?
ak ti to netlačí benzín, a chceš jazdiť na LPG, ten špunt ti postačí, nech ti to tadiaľ neprisáva falošný vzduch.
daj si dokopy tú ac-pumpu...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 7.6.07, 15:55 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
A ten ventil na benzín se ti otvírá?
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 7.6.07, 22:34 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
škoda 105 na 120 píše: No netlačí to benzín to je jasné, prostě to neotevře ventil, to už vim z ac benzín jde ale tak jak by se mu nechtělo....stačí tam gumový špunt do té díry? před ac pumpou máš odkalovač vytáhni zneho tu plastovou sklinečku pročisti sítko a dej movou gumku a mnělo by to být ok na kámošovým autě jsme chtěli už mněnit ac pumpu a pak sme přišli na todhle 
|
| 8.6.07, 18:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|