Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 octavia 1.9TDi teče olej 
Autor Zpráva

Registrován: 12.2.12, 19:38
Příspěvky: 4
Příspěvek octavia 1.9TDi teče olej
Ahoj chtěl jsem se zeptat jak je olejoví filtr tak to jeho tělo je nějak uchyceno k tomu ohřevu pod nim ?? protože mezi tělem a spodkem mi teče olej jako blázen a netušim jak to tam je přichycení dík moc za radu :)


12.2.12, 19:42
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: octavia 1.9TDi teče olej
včera sem to řešil http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=96189 jukni :idea:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


12.2.12, 19:45
Profil
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.08, 21:42
Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek Re: octavia 1.9TDi teče olej
http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=88&t=33031

tohle by ti mohlo pomoct

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


12.2.12, 19:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 12.2.12, 19:38
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: octavia 1.9TDi teče olej
díky moc za radu :)


12.2.12, 19:48
Profil

Registrován: 12.2.12, 19:38
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: octavia 1.9TDi teče olej
protože posledni dobou nastartuju a teče to docela fest


12.2.12, 19:56
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: octavia 1.9TDi teče olej
já akorát nevidím to vyřešení, to těsnění prostě ztvrdlo a koupit se dá jedině v autorizáku tak sděláš výměník vemeš těsnění zajedeš do autorizáku koupíš a namonuješ :oops:


12.2.12, 21:21
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.10, 17:55
Příspěvky: 295
Bydliště: Ostrava-Zábřeh
Příspěvek Re: octavia 1.9TDi teče olej
Jim píše:
http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=88&t=33031

tohle by ti mohlo pomoct

Nějak se nám to rozteklo :lol: :lol: na všech forech asi mrazem 8) 8)

_________________
Škoda felicie 1.9D combi 47KW rv.96 Prodáno
Seat toledo 1.9TDI sedan 66KW rv.2004/12 (2005)


12.2.12, 21:33
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 11 Queries | GZIP : Off ]